Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Rytojaus pasaulio kūrimas. Šiandien

TRANSPORTAS STATYBŲ SEKTORIUI

Miestai auga. Jūs ir jūsų sunkvežimiai prisidedate prie šio augimo, nes viskas priklauso nuo jūsų pristatomų krovinių. Siūlome sprendimus, kuriuos pasitelkę galėsite vežti didesnį svorį, įveikti sudėtingesnį reljefą, sumažinti ciklų skaičių, padidinti eksploatacinės parengties lygį, padaryti vairuotojų darbą mažiau įtemptą ir sumažinti degalų sąnaudas. 

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Tvirtas priekis
Sukurtas eksploatuoti ant sudėtingiausio pasaulyje reljefo.

„I-Shift“ su palėtintomis pavaromis
Sunkvežimis lengvai pajudės iš vietos net visiškai pakrautas ir turėsite galios kontrolę važiuodami labai lėtai.

Galia visiems poreikiams
Įsigiję „Volvo“ gaunate galią, kurios jums reikia. Jėgos agregatai, skirti „Volvo FMX“, „Volvo FH“, „Volvo FM“, „Volvo FE“ arba „Volvo FL“.

Valdoma trauka
Neįstrigsite – traukos kontrolės skydeliu lengva naudotis. Tiesiog pasukite valdiklį pagal laikrodžio rodyklę, kad įjungtumėte diferencialų blokavimo įrenginius, priekinę varomąją ašį ir kitas pagalbines traukos priemones.

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema 
Idealus stabilumas ir kontrolė važiuojant bet kokiu greičiu – mažiau įtampos dirbant.

Nuotolinis vairavimas
Savo sunkvežimį valdykite išlipę iš kabinos.

Sudvejintos ašies pakėlimas
Idealiai tinka, kai važiuojate su sunkiu kroviniu viena kryptimi, o grįžtate be krovinio.

Didesnis krovumas
Sunkvežimio važiuoklės komponentus ir pakabą galima pritaikyti pagal įvairius poreikius. Pasirinkę pneumatinę pakabą, galite suderinti labai didelį krovumą, puikų manevringumą ir patogų vairavimą. Kiekviena priekinė pneumatinės pakabos ašis išlaiko iki 10 tonų. Tai padidina produktyvumą ir pagerina darbo aplinką, o dėl mažesnės vibracijos tausojami sunkvežimio komponentai.

Patogios kabinos
Visos mūsų kabinos yra labai patogios, pasižymi mažu triukšmo lygiu ir jose daug vietos. Viskas jūsų saugumui. Kabinos interjeras, skirtas „Volvo FMX“„Volvo FH“„Volvo FM“„Volvo FE“ arba „Volvo FL“.

Matomumas
Dideli langai ir puikiai suprojektuoti veidrodžiai užtikrina puikų matomumą. Pridėkite iki aštuonių vaizdo kamerų, kad matomumas būtų dar geresnis.

Universalios važiuoklės koncepcija
„Volvo Trucks“ universalios važiuoklės koncepcija reiškia tai, kad galite gauti būtent tokias rėmų ir ašių konfigūracijas, kokių norite, tiesiai iš gamyklos. Mes padėsime jums pritaikyti sunkvežimį savo reikmėms.

Lengva montuoti antstatą
Pasirūpinome, kad būtų paprasta montuoti antstatus ir pritaikyti sunkvežimį konkrečiai veiklai. „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijose pateikti aiškūs nurodymai.

Užtikrinkite aukščiausią eksploatacinės parengties lygį pasirinkę „Volvo Gold“ sutartį
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni.

Kliento pavyzdys

Sunkvežimis labai stabilus, net ir vežant sunkų krovinį. „I-Shift“ pavarų dėžė labai tiksli. Manau, sunkvežimis labai geras.

Kurkite savo ateitį

Pasitarkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir raskite geriausią sprendimą savo statybos transporto verslui.