Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Didžiausia nauda kiekvienos kelionės metu.

Transportas naftos ir chemijos produktų gabenimui

Jūs – specialistas. Visi pasikliauna jūsų sprendimais ir įgūdžiais. Kaip įgudęs vairuotojas žinote, kad tinkama įranga padeda valdyti riziką ir išlaikyti didelį produktyvumą. Siūlome transporto sprendimus, kurie tenkina griežtus poreikius ir padeda krovinius visada pristatyti laiku. Kreipkitės į mus, jei norite sunkvežimių, kurie būtų lengvi ir greiti, bet tuo pačiu metu saugūs ir patikimi.

Volvo FM

Erdvios kabinos, į kurias lengva įlipti

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 330–500 AG.

Saugios ir patogios šešių dydžių kabinos. Pritaikytas mažam važiuoklės svoriui ir efektyvumui. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema – ESC. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeniniais nustatymais ir stabilumo kontrolės funkcija. Įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija. Lengvos važiuoklės dalys.

Volvo FH

Ypatingas patogumas

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 420–540 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas važiuoti didelius atstumus dideliu tempu. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema – ESC. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeniniais nustatymais ir stabilumo kontrolės funkcija. Įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija. Lengvos važiuoklės dalys.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Lengvas sunkvežimis – didesnė naudingoji apkrova 
Galime pagaminti chemijos, naftos ir birių produktų gabenimui skirtus sunkvežimius, kurių važiuoklė yra labai lengva. Visa tai prisideda prie didesnio krovumo.

„Dynafleet“
„Dynafleet“ paslaugos leidžia lengvai stebėti sunkvežimių našumą, taip pat vairuotojų efektyvumą ir saugą. Galėsite vos per kelias sekundes parengti įvairiais parametrais pagrįstas ataskaitas ir sužinoti, kodėl vienas vairuotojas sunaudoja daugiau degalų nei kitas. Greita ir tiksli paslauga padės aptikti galimus degalų sąnaudų, aplinkosauginio pėdsako ir saugos patobulinimus.

„I-Shift” su dviguba sankaba 
„I-Shift“ su dviguba sankaba užtikrina labai tolygų, dinamišką greitėjimą. Tai idealu skystų krovinių gabenimui. 

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema 
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. 

Vairavimas ir pagalba 
Mūsų sunkvežimiai visada užtikrina puikų vairavimą ir valdymą. Ir visada gaunate geriausią palaikymą rinkoje. Elektroninė stabilumo kontrolės sistema padeda išlikti kelyje išvengiant slydimo. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su važiuojamosios juostos kontrolės funkcija aptinka ir ištaiso netyčinį išvažiavimą į kitą važiuojamąją juostą. O įspėjimo apie susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija suveiks, jei pernelyg priartėsite prie transporto priemonės, esančios priešais jus. Tai tik keli pavyzdžiai. Yra daugiau, pasikalbėkite su prekybos atstovu.

Matomumas
Dideli kabinos langai ir optimalus veidrodžių dizainas užtikrina puikų matomumą. Galite įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų – viena iš jų yra integruota keleivio pusės galinio vaizdo veidrodyje.

Optimizavimas naudojant „I-See“
„I-See“ naudoja topografinius duomenis ir optimizuoja greitį bei pavarų keitimą efektyvesniam degalų sunaudojimui.

Dujomis varomi sunkvežimiai 
Mūsų dujomis varomi sunkvežimiai naudoja SGD (suskystintas gamtines dujas), kurios sumažina CO2 pėdsaką ir išlaiko našumą bei produktyvumą.

Saugus leidimasis nuokalne naudojant stabdį „Stretch brake“
Važiuojate visiškai pakrautu sunkvežimiu su priekaba nuokalne. Stabdys „Stretch Brake“ įjungia priekabos ratų stabdžius, kad sąstatas būtų ištiesintas ir išvengtumėte skersavimo.

„Volvo Gold“ sutartis 
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni. Palaikoma geriausia jūsų sunkvežimio būklė ir kontroliuojate išlaidas. Jei jūsų veikla yra sezoniška, rinkitės „Flexi-Gold“ sutartį, kuri suteikia tokias pačias paslaugas, bet mokestis pritaikytas pagal verslo ritmą.

Kliento pavyzdys

Kadangi juos eksploatuojame labai intensyviai (kartais iki 7 500 val. per metus), labai svarbi nedidelė nepakrauto sunkvežimio masė.

Raskite tinkamą formulę

Pasitarkite su mumis ir raskite geriausią sprendimą savo chemijos ir naftos produktų transporto verslui.