Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Krovinių gabenimo užtikrinimas tarptautiniais maršrutais

Konteinerių gabenimo transportas

Paimdami ir pristatydami konteinerius uostuose ir kituose krovos taškuose esate svarbi grandis pasaulinėje tiekimo grandinėje. Jums reikia tinkamų įrankių, kad galėtumėte dirbti našiai kiekviename etape. Mūsų sprendimai palengvina manevravimą ir suteikia kabinas, pasižyminčias puikiu matomumu bei patogumu, ir jėgos agregatus, kurie jums padeda kuo taupiau panaudoti kiekvieną degalų lašą. 

Volvo FM

Erdvios kabinos, į kurias lengva įlipti

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 330–500 AG.

Saugios ir patogios šešių dydžių kabinos. Pritaikytas mažam važiuoklės svoriui ir efektyvumui. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

„I-Shift“. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Matomumas. Universali važiuoklė.

Volvo FH

Ypatingas patogumas

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 420–540 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas dideliems atstumams. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

Pagrindinės savybės

„I-Shift“. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Universali važiuoklė.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Matomumas
Dideli langai ir puikiai suprojektuoti veidrodžiai užtikrina puikų matomumą. Galite įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų – viena iš jų yra integruota keleivio pusės galinio vaizdo veidrodyje.

„Dynafleet Fuel and Environment“ 
Parko valdymo paslaugos leidžia nesunkiai stebėti sunkvežimių veikimo parametrus ir vairuotojų darbo efektyvumą. Ši paslauga padės jums atrasti, kur galima sutaupyti, ir taip padidinti pelną bei sumažinti aplinkosauginį pėdsaką.

„I-Shift” su dviguba sankaba 
„I-Shift“ su dviguba sankaba užtikrina labai tolygų, dinamišką greitėjimą. Pavara pakeičiama per sekundės dalį.

Patogios kabinos 
Visos mūsų kabinos yra labai patogios, pasižymi mažu triukšmo lygiu ir jose daug vietos. Jums ir reikalingiems daiktams.

„I-Park Cool“
Padaryti pertrauką arba laukti terminaluose maloniau, kai kabinos temperatūra yra tinkama. Sunkvežimiuose integruota „I-Park Cool“ sistema. Ji palaiko vėsų kabinos klimatą, išvengiant būtinybės laikyti veikiantį variklį.

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.

Varomas dujomis
Mūsų dujomis varomi sunkvežimiai naudoja SGD (suskystintas gamtines dujas), kurios sumažina CO2 pėdsaką nepakenkdamos našumui. Taip pat jos potencialiai gali sumažinti išlaidas degalams.

Finansavimas ir draudimas
„Volvo Financial Services“ siūlomi lankstūs finansavimo ir draudimo sprendimai padės jums investuoti ir apsaugoti investiciją.

„Volvo Gold“ sutartis
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni. Palaikoma geriausia jūsų sunkvežimio būklė ir kontroliuojate išlaidas. Jei jūsų veikla yra sezoniška, rinkitės „Flexi-Gold“ sutartį, kuri suteikia tokias pačias paslaugas, bet mokestis pritaikytas pagal verslo ritmą.

Kliento pavyzdys

Naudodami „Volvo“ sunkvežimius sukūrėme savo prekės ženklą. Jie yra patikimi, o tai svarbus veiksnys gaunant užsakymus.

Pasiruošę daug nuveikti?

Pasitarkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir raskite geriausią sprendimą savo konteinerių gabenimo transporto verslui.