Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Važiuokite visur, kur prireiktų

TRANSPORTAS MIŠKO DARBAMS IR MEDIENOS GABENIMUI

Ankštos erdvės, minimali prošvaisa, prasta kelio danga ir statūs nuolydžiai – matėte visko. Medienos, medžio skiedrų ir miško produktų gabenimas reikalauja įgūdžių ir tikslumo iš jūsų ir jūsų įrangos. Parengėme sprendimų, kurie jums padės padaryti daugiau per trumpesnį laiką. Tai tikrai sunkiam darbui skirti sprendimai, kurie jūsų niekada nenuvils.

Volvo FH16

Ypatingas patogumas ir didžiulė galia

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 550–750 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas sunkioms užduotims ir dideliems atstumams. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeniniais nustatymais ir stabilumo kontrolės funkcija. „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis. Atbulinė eiga „Multi-speed”. Sudvejintos ašies pakėlimas. Tvirtas buferis.

Volvo FH

Ypatingas patogumas ir efektyvumas

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 420–540 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas dideliems atstumams.

Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeniniais nustatymais ir stabilumo kontrolės funkcija. „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis. Atbulinė eiga „Multi-speed”. Sudvejintos ašies pakėlimas. Tvirtas buferis.

Volvo FMX

Sukurta darbui sudėtingoje aplinkoje

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 330–540 AG.

Saugios ir patogios šešių dydžių kabinos. Pritaikytas darbui su dideliu kroviniu sudėtingomis sąlygomis. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, HVO, biodyzelinas.

 

Pagrindinės savybės

„I-Shift“ su itin palėtintomis pavaromis. Sudvejintos ašies pakėlimas.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Iki 750 lengvai sutramdomų arklio galių
Įsigiję „Volvo“ gaunate galią, kurios jums reikia. „Volvo FH16“ – iki 750 AG ir 3 550 Nm sukimo momentas. „Volvo FH16“ yra lengvai vairuojamas, o galia pasiekiama visada, kai jos reikia.

„I-Shift“ su palėtintomis pavaromis
Sunkvežimis lengvai pajudės iš vietos net visiškai pakrautas ir turėsite galios kontrolę važiuodami labai lėtai. Naudojant „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis galite nesirūpinti nei dėl mažų degalų sąnaudų, nei dėl lengvo pajudėjimo iš vietos.

Saugus leidimasis nuokalne naudojant stabdį „Stretch brake“
Važiuojate visiškai pakrautu sunkvežimiu su priekaba nuokalne. Stabdys „Stretch Brake“ įjungia priekabos ratų stabdžius, kad sąstatas būtų ištiesintas ir išvengtumėte skersavimo.

Traukos kontrolė
Prietaisų skydelis suteikia jums galimybę valdyti kiekvienos ašies apkrovą, ašių grupės prispaudimo funkciją ir visus diferencialus. Tiesiog pasukite valdiklį traukos kontrolės skydelyje pagal laikrodžio rodyklę, kad gautumėte geresnį sukibimą.

Optimizavimas naudojant „I-See“
„I-See“ naudoja topografinius duomenis ir optimizuoja greitį bei pavarų keitimą efektyvesniam degalų sunaudojimui.

Tvirtas buferis
Tvirtas priekis su sunkiems darbams pritaikytu buferiu ir apsaugine plokšte apsaugo svarbiausias dalis ir padaro sunkvežimį tinkamą sunkiems darbams.

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.

Nuotolinis vairavimas
„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema suteikia nuotolinio vairavimo valdymo galimybę. Kad galėtumėte vairuoti sunkvežimį nesėdėdami vairuotojo sėdynėje.

Patogios kabinos
Visos mūsų kabinos yra labai patogios, pasižymi mažu triukšmo lygiu ir jose daug vietos. Jums ir reikalingiems daiktams.

Manevringumas
Pasirūpinome, kad vairuoti ilgus sąstatus su daug ašių būtų lengviau. Velkamoji ir stumiamoji ašys pasižymi dideliu posūkio kampu. O dėl sudvejintos ašies pakėlimo funkcijos sunkvežimis su sudvejintų ašių važiuokle gali tapti sunkvežimiu su vienos ašies važiuokle.

Matomumas
Dideli langai ir optimalaus dizaino veidrodžiai užtikrina puikų matomumą. Be to, galite įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų, o vaizdas iš jų rodomas papildomame ekrane. Jūs kontroliuosite situaciją.

Priekinių ratų pavara, kai jos reikia
Automatinė traukos kontrolės sistema įjungia priekinę varančiąją ašį, kai to reikia. Ir ją išjungia, kai to nereikia.

Vieta kranui
Pasirinkite vieną iš žemų miegamųjų kabinų ir viršuje palikite vietos kranui.

Užtikrinkite aukščiausią eksploatacinės parengties lygį pasirinkę „Volvo Gold“ sutartį
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni. Palaikoma geriausia jūsų sunkvežimio būklė ir kontroliuojate išlaidas. Jei jūsų veikla yra sezoniška, rinkitės „Flexi-Gold“ sutartį, kuri suteikia tokias pačias paslaugas, bet mokestis pritaikytas pagal verslo ritmą.

Kliento pavyzdys

Turime nuolat stebėti degalų naudojimo efektyvumą ir optimizuoti degalų sąnaudas, nes visada vairuojame pilnai pakrautus sunkvežimius.

Jūsų žvėris laukia

Pasitarkite mumis ir raskite geriausią sprendimą miško darbams ir medienos gabenimu.