Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą 

Patiems sunkiausiems kroviniams

Sunkių krovinių gabenimo transportas

Kai prisiimate sunkiausias užduotis, turite daryti tai, ko negali niekas kitas. Esate ekspertas, o jūsų iššūkiai unikalūs. Mūsų sprendimai užtikrins visišką kontrolę, nesvarbu, ar važiuotumėte lėtai ar didesniu greičiu. Galite įsigyti transporto priemonę, kuri leis lengvai pajudėti iš vietos net vairuojant iki 325 tonų bendrosios masės sąstatą. 

Volvo FH16

Milžiniška galia ir patogumas

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 550–750 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas dideliems atstumams. Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis. „I-Shift“, skirta sunkiems darbams. Atbulinė eiga „Multi-speed”. 750 AG variklis. Didelė bendra sąstato masė, 325 tonos.

Volvo FH

Ypatingas patogumas ir efektyvumas

 

Pagrindinė informacija apie gaminį

Galingumas: 420–540 AG.

Erdvios ir patogios penkių dydžių kabinos. Pritaikytas dideliems atstumams.

Universali važiuoklė antstatui montuoti.

 

Degalų variantai

dyzelinas, SGD, biodyzelinas, HVO.

 

Pagrindinės savybės

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema su asmeniniais nustatymais ir stabilumo kontrolės funkcija. „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis. Atbulinė eiga „Multi-speed”. Sudvejintos ašies pakėlimas. Tvirtas buferis.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

„I-Shift“ su itin palėtintomis pavaromis 
Lengvas pajudėjimas iš vietos vairuojant iki 325 tonų bendrosios masės sąstatus ir visiška galios kontrolė važiuojant labai mažu greičiu. Ir jums nereikia rūpintis nei dėl mažų degalų sąnaudų, nei dėl lengvo pajudėjimo iš vietos. 

Iki 750 lengvai sutramdomų arklio galių
Įsigiję „Volvo“ gaunate galią, kurios jums reikia. „Volvo FH16“ – iki 750 AG ir 3 550 Nm sukimo momentas. 

38 tonų ašių grupė 
Patvarus sprendimas, kuris padidins krovumą. Sunkiam darbui pritaikyta ašių grupė gali lengvai išlaikyti iki 38 tonų apkrovą.

Ašių apkrovos ir traukos kontrolė 
Prietaisų skydelis suteikia jums galimybę valdyti kiekvienos ašies apkrovą, ašių grupės prispaudimo funkciją ir visus diferencialus. Tiesiog pasukite valdiklį pagal laikrodžio rodyklę, kad padidintumėte trauką.

Saugus leidimasis nuokalne naudojant stabdį „Stretch brake“ 
Važiuojate visiškai pakrautu sunkvežimiu su priekaba nuokalne. Stabdys „Stretch Brake“ įjungia priekabos ratų stabdžius, kad sąstatas būtų ištiesintas ir išvengtumėte skersavimo. 

Tvirtas priekis 
Sukurtas eksploatuoti ant sudėtingiausio pasaulyje reljefo. Tvirtas priekis su itin patvariu buferiu ir apsaugine plokšte apsaugo svarbiausias dalis, tokias kaip priekiniai žibintai ir variklio komponentai. Akmenys ir žvyras jūsų nesustabdys. 

Matomumas
Dideli langai ir optimalaus dizaino veidrodžiai užtikrina puikų matomumą. Be to, galite įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų, o vaizdas iš jų rodomas papildomame ekrane. Jūs kontroliuosite situaciją.

Vilkimo įtaisas
Stumkite arba tempkite didžiulį svorį, naudodami priekyje integruotą vilkimo įtaisą. Tobulai tinka, kai reikia sujungti du ar daugiau sunkvežimių į vieną sąstatą.

Stabdymo galingumas visiems atvejams
Papildomi stabdžiai suteikia jums kontrolę visose situacijose. Retarderis suteikia stabilumą važiuojant pakrautu sunkvežimiu dideliu greičiu. Naudojant kartu su „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis, „Volvo“ variklinis stabdys atitinka jūsų poreikius net važiuojant itin lėtai.

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema 
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos, net vežant ypač didelius krovinius? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. 

Erdvios kabinos
Visose mūsų kabinose yra pakankamai vietos jums ir visiems reikalingiems daiktams. Iki 220 cm aukščio „Globetrotter XL“ kabinoje galite atsistoti visu ūgiu ir mėgautis patogiu gyvenimu kelyje. O jei to neužtenka, yra netgi dar erdvesnis pasirinkimas – „Globetrotter XXL“. 

„Volvo Gold“ sutartis 
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni. Palaikoma geriausia jūsų sunkvežimio būklė ir kontroliuojate išlaidas. Jei jūsų veikla yra sezoniška, rinkitės „Flexi-Gold“ sutartį, kuri suteikia tokias pačias paslaugas, bet mokestis pritaikytas pagal verslo ritmą.

Kliento pavyzdys

Esant tokioms aplinkybėms, puiku, kad galiu pasitikėti sunkvežimyje įrengtomis vairavimo ir automatizuoto pavarų perjungimo sistemomis. Tai suteikia ramybės, todėl galima sutelkti dėmesį į savo kelionę be nerimo.

Gabenate sunkius krovinius?

Mes padėsime raskite geriausią sprendimą jūsų transporto verslui.