Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Pervežimai tarp regionų ir šalių.

TRANSPORTAS TOLIMIESIEMS GABENIMAMS

Dideli atstumai jums – ne naujiena. Nesvarbu, kaip toli turite nuvežti krovinius vykdydami užduotį, jūs visada tesite pažadus. Ir padedate tai padaryti kitiems. Žinome, kad viskas turi veikti ir kad turite maksimaliai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Galime visa tai jums suteikti – atrodys, tarsi sumažėjo atstumai.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Degalų taupymas naudojant „I-Save“
Įveikite kalvas ir įkalnes aukštesne pavara – taip sutaupysite degalų neprarasdami greičio ir važiavimas taps sklandesnis.

Optimizavimas naudojant „I-See“
„I-See“ naudoja topografinius duomenis ir optimizuoja greitį bei pavarų keitimą efektyvesniam degalų sunaudojimui.

Saugus leidimasis nuokalne naudojant stabdį „Stretch brake“ 
Važiuojate visiškai pakrautu sunkvežimiu su priekaba nuokalne. Stabdys „Stretch Brake“ įjungia priekabos ratų stabdžius, kad sąstatas būtų ištiesintas ir išvengtumėte skersavimo.

„Dynafleet Fuel and Environment“ 
Parko valdymo paslaugos leidžia nesunkiai stebėti sunkvežimių veikimo parametrus ir vairuotojų darbo efektyvumą. Ši greitai ir tiksliai veikianti paslauga padės jums atrasti, kur galima sutaupyti.

Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? O gal norite pagalbos, kad išvengtumėte slydimo ir netyčinio važiuojamosios juostos pakeitimo? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.

Keturių akumuliatorių sistema
Gaukite akumuliatorių sistemą, kuri užtikrins aukštą gyvenimo kabinoje patogumo lygį ir tai, kad variklis užsives kitą rytą.

Varomas dujomis
Mūsų dujomis varomi sunkvežimiai naudoja SGD (suskystintas gamtines dujas), kurios sumažina CO2 pėdsaką nepakenkdamos našumui. Taip pat jos potencialiai gali sumažinti išlaidas degalams.

„Globetrotter“ kabinos – daugybė erdvės
„Globetrotter“ kabinos koncepciją sukūrėme prieš kelis dešimtmečius, siekdami palengvinti gyvenimą ir padidinti saugumą. Iki 220 cm aukščio kabinoje galite atsistoti visu ūgiu, patogiai išsimiegoti ir yra pakankamai daiktadėžių daiktams, kurių jums reikia gyvenimui kelyje.

„I-Shift” su dviguba sankaba
„I-Shift“ su dviguba sankaba užtikrina stabilų galios perdavimą, todėl vairuoti galėsite visiškai kitaip, o jūsų darbo produktyvumas padidės. 

Kliento pavyzdys

Mes keliaujame kalnuotais maršrutais, todėl mums reikia transporto priemonių, kurios užtikrina našumą ir mažas degalų sąnaudas.

Pasiruošę žengti pirmyn?

Pasitarkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir raskite geriausią sprendimą savo tolimojo krovinių gabenimo transporto verslui.