Trucks

Pritaikyta jūsų poreikiams

Volvo FE važiuoklė

„Volvo FE“ siūlomas su universalia važiuokle, kurią galima pritaikyti įvairioms užduotims. Ji yra lengva ir tvirtos konstrukcijos, galinčios išlaikyti sunkiausias apkrovas. Neįtikėtinai patvari. Taigi, kad ir kokia būtų jūsų veikla, galime pasiūlyti tinkamą „Volvo FE“.

Tvirta, bet universali

„Volvo FE“ važiuoklę galima konfigūruoti beveik kiekvienam antstatui. Ši standi ir tvirta važiuoklė pasižymi ketvirtainiška, plokščia konstrukcija, todėl ant jos lengva montuoti antstatus, ji tinka net patiems sudėtingiausiems darbams. Nesvarbu, ar pasirinktumėte elektra, dujomis, ar dyzelinu varomą sunkvežimį.

Individualiai pritaikyta, paruošta arba standartinė

„Volvo FE“ važiuoklę galima užsisakyti su standartiniu išdėstymu. Tačiau jei norite palengvinti antstatų montuotojo darbą, galite ją užsisakyti kartu su paruošimo rinkiniu arba net visiškai pritaikytą jūsų specifiniams poreikiams.

Trumpesnis antstato montavimo laikas

Užsisakykite „Volvo FE“ ir antstatų montuotojas galės iš karto prisijungti prie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo. Naudodamasis toje sistemoje pateiktomis tiksliomis specifikacijomis ir trimačiais brėžiniais, jis galės pradėti darbą sunkvežimiui dar nė neišriedėjus iš gamyklos. Taigi montavimas bus atliktas greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos

Skirta specialioms užduotims

Važiuoklę galima pritaikyti konkrečioms reikmėms, kaip antai šiukšliavežėms, cisternoms ir kranams. Komponentai (pvz., degalų ir „AdBlue“ bakai) perkeliami į kitą vietą, kad važiuoklė būtų optimaliai pritaikyta.

Galinės ašys

Galima rinktis iš keturių skirtingų galinių ašių variantų ir įvairių jų derinių. Keliamoji galia nuo 13 iki 23 t.

Rėmo aukštis

Priklausomai nuo modelio, yra dviejų aukščių rėmo sekcijos (266 mm ir 300 mm), o rėmo storis gali būti 7 arba 8 mm.

Įrankių dėžės

Savo „Volvo FE“ sunkvežimyje įrenkite dvi atskiras įrankių dėžes, kad galėtumėte laikyti krovinio tvirtinimo diržus ir kitą įrangą. Jos yra atitinkamai 55 ir 125 litrų talpos.

Papildomos galinės ašys

Rinkitės vieną iš dviejų papildomų galinių ašių – nevairuojamąją velkamąją ašį su viengubais ar dvigubais ratais arba hidrauliniu būdu valdomą velkamąją ašį su viengubais ratais. Jos abi turi pakėlimo funkcijos galimybę, kai važiuojama be apkrovos.

Rėmo įdėklas

Triašėse transporto priemonėse yra įdėklas, skirtas galinių ašių montavimo vietai sustiprinti.

Priekinės ašys

Priežiūros nereikalaujančios priekinės ašys, kurių didžiausia keliamoji galia yra 7,1, 7,5, 8,0 arba 9,0 t.

Užtektinai energijos

Elektra, dujos ar dyzelinas? Kad ir ką pasirinksite, turėsite keletą energijos saugojimo galimybių. Elektriniai sunkvežimiai su 3 arba 4 akumuliatorių blokais, talpinančiais 280–375 kWh, 6 arba 8 dujų bakai, nuo 160 iki 630 litrų dyzelino.

Susipažinkite su Volvo FE

Ištyrinėkite visas „Volvo FE“ ypatybes.