Volvo Trucks

Lietuva

×
Lanksti „Volvo FE“ važiuoklė

Sėkmės prielaida

„Volvo FE“ važiuoklė

Mūsų inžinieriai turėjo viziją. Jie įsivaizdavo universalią važiuoklę, kurią būtų galima pritaikyti beveik kiekvienam darbui. Taip jie sukūrė lengvą ir sykiu stiprią konstrukciją, galinčią atlaikyti sunkiausias apkrovas. Neįtikėtinai patvarią. Ir visaip pritaikomą. Taigi, kad ir koks būtų jūsų verslas, galime pasiūlyti tinkamą „Volvo FE“.

„Volvo FE“ važiuoklė – lengvam antstatų montavimui

Tvirta, bet universali

„Volvo FE“ važiuoklę galima konfigūruoti beveik kiekvienam antstatui. Ši standi ir tvirta važiuoklė pasižymi ketvirtainiška, plokščia konstrukcija, todėl ant jos lengva montuoti antstatus, ji tinka net patiems sudėtingiausiems darbams. Be to, važiuoklės paketas buvo pagerintas, kad atitiktų „Euro 6“ standartą, todėl „Volvo FE“ neturi problemų dėl griežtesnių emisijos reikalavimų.

Mažiau gaišaties pas antstatų montuotojus

Užsisakykite „Volvo FE“ ir antstatų montuotojas galės iš karto prisijungti prie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo. Naudodamasis toje sistemoje pateiktomis tiksliomis specifikacijomis ir trimačiais brėžiniais, jis galės pradėti darbą sunkvežimiui dar nė neišriedėjus iš gamyklos. Taigi montavimas bus atliktas greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos

„Volvo“ antstatų montuotojo instrukcijos padeda sutrumpinti užsakymo vykdymo laiką
The Electronic Control System of the Volvo FE

Greitas ir lengvas krovimas

Galima naudoti elektroninę valdymo sistemą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Tai laiduoja greitą ir efektyvų krovimą bet kokiame aukštyje.

Choose between mechanical cab suspension or air suspension

Itin moderni pakaba

Užsitikrinkite tolygų riedėjimą. Rinkitės mechaninę kabinos pakabą su spyruoklėmis ir amortizatoriais priekyje ir gale. Arba visiškai pneumatinę kabinos pakabą su oro pagalvėmis priekyje ir gale.

Volvo FE chassis cyclist blue truck

Elektroninė stabdžių sistema (EBS)

„Volvo FE“ įrengti pneumatiniai stabdžiai su ventiliuojamais diskais priekyje ir gale. Elektroniškai valdoma stabdžių sistema (EBS) greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir saugo stabdžius nuo greito dėvėjimosi. Ši sistema turi ABS ir stabdžių derinimo sistemą, kuri pasitelkia skirtingus sunkvežimio stabdžius, kad padarytų stabdymą vienodą ir sumažintų padangų bei stabdžių dėvėjimąsi. Prie išplėstinio EBS paketo taip pat priklauso užlaikymo įkalnėje funkcija.

Universali važiuoklė

Universali važiuoklė

Individualiai pritaikyta, paruošta arba standartinė

„Volvo FE“ važiuoklę galima užsisakyti su standartiniu išdėstymu. Tačiau jei norite palengvinti antstatų montuotojo darbą, galite ją užsisakyti kartu su paruošimo rinkiniu arba net visiškai pritaikytą jūsų specifiniams poreikiams.

Skirta specialioms užduotims

Važiuoklę galima pritaikyti konkrečioms reikmėms, kaip antai šiukšliavežėms, cisternoms ir kranams. Komponentai (pvz., degalų ir „AdBlue“ bakai) perkeliami į kitą vietą, kad važiuoklė būtų optimaliai pritaikyta.

Galinės ašys

Galima rinktis iš keturių skirtingų galinių ašių variantų ir įvairių jų derinių. Krovumas svyruoja nuo 13 iki 23 t.

Papildomos galinės ašys

Rinkitės vieną iš dviejų papildomų galinių ašių – nevairuojamąją velkamąją ašį su viengubais ar dvigubais ratais arba hidrauliniu būdu valdomą velkamąją ašį su viengubais ratais. Jos abi turi pakėlimo funkcijos galimybę, kai važiuojama be apkrovos.

Rėmo aukštis

Priklausomai nuo modelio, yra dviejų aukščių rėmo sekcijos (266 mm ir 300 mm), o rėmo storis gali būti 7 arba 8 mm.

Rėmo įdėklas

Triašėse transporto priemonėse yra įdėklas, skirtas galinių ašių montavimo vietai sustiprinti.

Degalų bakai

Atsižvelgiant į jūsų sunkvežimio specifikaciją ir specialius reikalavimus, galite pasirinkti plieninius ar aliumininius degalų bakus, kurių talpa yra nuo 160 iki 630 litrų.

Įrankių dėžės

Savo „Volvo FE“ sunkvežimyje įrenkite dvi atskiras įrankių dėžės, kad galėtumėte laikyti krovinio tvirtinimo diržus ir kitą įrangą. Jos yra atitinkamai 55 ir 125 litrų talpos.

Šoniniai apsaugos nuo palindimo įtaisai

Sutvirtinta, sulankstoma šoninė apsaugos nuo palindimo sistema (SUP) sumontuojama gamykloje. Ši „Volvo“ inžinierių sukonstruota sistema užtikrina patikimą apsaugą ir pasižymi lengva priežiūra.

Priekinės ašys

Priežiūros nereikalaujančios priekinės ašys, kurių didžiausia keliamoji galia yra 7,1, 7,5, 8,0 arba 9,0 t.

Pradėkite komplektuoti

Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą, kad aptartumėte konfigūracijos variantus ir sukomplektuotumėte savo tobulą „Volvo FE“.