Volvo Trucks

Lietuva

×

„VOLVO FE“ SAVYBĖS

Idealiai tinka vežioti šaldytus maisto produktus. Gali būti puiki betono maišyklė. Kuo puikiausiai surenka atliekas. Sužinokite apie ypatybes, dėl kurių „Volvo FE“ yra mūsų pats universaliausias įvairiopos paskirties sunkvežimis.

„Volvo FE“ – žemo įlipimo kabina

Žemo įlipimo kabina

Sužinokite, kaip „Volvo FE“ su žemo įlipimo kabina palengvina darbą ir daro jį saugesnį judrioje aplinkoje, kur reikia dažnai stoviniuoti.

Žemo įlipimo kabina

„I-Shift“

„I-Shift“

Pramonės etalonas. Užtikrina lengvą vairavimą ir turi daug degalų sąnaudas mažinančios programinės įrangos. O pasaulio motorinių transporto priemonių lenktynių įkvėpta „Dual Clutch“ versija: pirmoji tokia sunkiasvoriams sunkvežimiams. Genialu ir paprasta.

„I-Shift“

„Volvo FE“ – dėtuvės, yra vietos viskam

Dėtuvės

Prietaisų skyde, duryse ir tarp sėdynių. Apsižvalgykite „Volvo FE“ kabinoje ir pamatysite, kiek čia daug vietos daiktams laikyti. O jeigu reikia daugiau, mielai prašom

Dėtuvės

Antstatų montavimo sąsaja

Paruoštas antstatui montuoti

Sutaupykite laiko ir pinigų pas antstatų montuotojus dėl novatoriškų važiuoklės savybių.

Antstatų montavimo sąsaja

„Volvo FE“ – išradingas įlipimo laiptelis

Įlipimo laiptelis

Mes padarėme, kad būtų greičiau, lengviau ir saugiau. Sužinokite, kodėl „Volvo FE“ įlipimo laiptelis yra specialiai suprojektuotas atsižvelgiant į fizinius veiksnius, su kuriais susiduria distribucijos vairuotojai.

Skaitykite daugiau

„Volvo FE“ – galingi priekiniai žibintai

Priekiniai žibintai

Sužinokite, kodėl naujoviški „Volvo FE“ priekiniai žibintai taip gerai apšviečia jums kelią. Ir kodėl V formos LED žibintai užtikrina, kad jus matys kiti eismo dalyviai.

Skaitykite daugiau

„Volvo FE“ – galios nuėmimo įtaisai

Galios nuėmimo įtaisai

Raskite reikiamą galios paketą. Mūsų įvairios paskirties PTO įtaisai perduoda galią krovinių kilnojimo įrangai arba efektyviai varo priedus, mažindami jūsų bendrąsias sąnaudas.

Skaitykite daugiau

PAMATYKITE „VOLVO FE“ IŠ ARTI

Ištyrinėkite visas „Volvo FE“ ypatybes. Tada užsukite pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir jums surengs ekskursiją gyvai.