Trucks

Sveiki atvykę į mobilų biurą

Volvo FL kabinos interjeras

„Volvo FL“ kabinos vidus suteikia puikią darbo aplinką profesionalams, dirbantiems mieste. Kad ir kokį kabinos modelį pasirinktumėte, patogus laiptelis palengvina įlipimą. Įlipus į vidų, erdvus interjeras su puikiai parinktomis ypatybėmis tampa puikia vieta dirbti.

Įlipkite lengvai

Per darbo dieną daug kartų įlipate į kabiną ir iš jos išlipate? Žema „Volvo FL“ kabina leidžia lengvai įlipti ir išlipti.

Puikios sėdynės

„Volvo FL“ sėdynės su integruota galvos atrama ir saugos diržais užtikrina puikią sėdėseną. Apmušalų medžiaga pasižymi puikiu atsparumu nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal įvairius poreikius dirbant.

Ergonomiškas išdėstymas

Prietaisai, pavarų perjungimas, valdikliai ir daiktadėžės. Viskas, ko jums reikia darbui, yra būtent ten, kur tikitės. Reikia mažiau judesių, o tai reiškia mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Daugiau laiko praleisite laikydami rankas ant vairo ir žiūrėdami į tai, kas vyksta aplink sunkvežimį judrioje gatvėje.

Erdvė jūsų darbo dienai

Kad ir kokią kabinos versiją pasirinktumėte, bus pakankamai vietos jums ir jūsų daiktams. Rasite daiktadėžių prietaisų skyde, duryse, virš galvos ir tarp sėdynių. Kompaktiškoje miegamoje kabinoje yra vietos pailsėti. O ekipažo kabinoje užtenka vietos iki 6 keleivių.

Matomumas iš visų pusių

Žema vairavimo padėtis, didelis priekinis stiklas ir papildomi langai duryse reiškia labai artimą kontaktą su transporto priemonę supančia aplinka. Puikus artimosios aplinkos ir įvairiapusis matomumas „Volvo FL“ daro saugiu partneriu mieste.

Papildomi langai ir matomumas

Užsisakykite „Volvo FL“ su papildomais langais apatinėje durų dalyje ir kabinoje. Jie dar labiau pagerina šalia sunkvežimio esančios aplinkos matomumą.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks Lietuva” komanda gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite mus pas save.