Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FL“ kabina: patogi ir atitinkanti aukščiausios kokybės kriterijus visais atžvilgiais

Sukurta jums 

„Volvo FL“ kabinos interjeras

Erdvumas. Dėtuvės. Prietaisai ir informacija yra pačioje patogiausioje vietoje. Patogi sėdynė. Reguliuojamas vairas. Ir mažas triukšmas kabinos viduje. Sveiki atvykę į „Volvo FL“ kabiną – aukščiausios klasės darbo vietą ant ratų.  

Ergonomiška vairavimo erdvė

Ergonomiškas mąstymas 

Prietaisai. Pavarų svirtis. Valdikliai. Erdvė daiktams. „Volvo FL“ kabinoje yra viskas, ko reikia, be to, viskas lengvai pasiekiama. Todėl pakanka mažiau judesių. Mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Jūsų rankos daugiau laiko praleidžia ant vairo, o akys nenukrypsta nuo kelio.

Puikios sėdynės

Ergonomiškos „Volvo FL“ sėdynės su tvirtu tvirtinimu, integruota galvos atrama ir saugos diržu užtikrina puikią sėdėseną. Apmušalų medžiaga pasižymi puikiu atsparumu nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal įvairius poreikius.

Patogi ir saugi vairuotojo sėdynė
„Volvo FL“ kabinų dydžiai

Pasirinkite savo erdvę

Rinkitės iš trijų kabinos dydžių: dieninę, kompaktišką miegamąją arba ekipažo kabiną, atsižvelgdami į vietos daiktams ir kroviniams poreikį arba keleivių skaičių. Jos yra 2 100 mm pločio, o jų ilgis – nuo 1 600 iki 2 980 mm.

Daugybė laikymo erdvės visiems jūsų daiktams

Daugybė vietos daiktams 

Prietaisų skyde. Duryse. Virš galvos. Tarp sėdynių. Apsižvalgykite „Volvo FL“ kabinoje ir pamatysite daug vietos daiktams laikyti. Vietos galima padaryti net dar daugiau.

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Ieškokite komforto

Norėdami išbandyti jums pritaikytą kabinos dizainą, apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ prekybos atstovybėje.