Trucks

Saugumas visomis kryptimis

„Volvo Trucks” pagalbinės sistemos vairuotojams 

Saugumas yra integruotas į „Volvo Trucks“ prekės ženklą ir yra pagrindinė mūsų tapatybės dalis. Laikomės įvairiapusiško saugumo tiek sunkvežimio viduje, tiek išorėje principo, kad pasiektume savo nulio avarijų viziją. Mūsų sunkvežimiuose pristatyta naujų ir atnaujintų aktyviosios saugos sistemų gama apsaugo vairuotojus ir kitus eismo dalyvius. Metas pagerinti saugumą keliuose!

Papildomos akys aplink sunkvežimį

Pažeidžiami eismo dalyviai gali pasirodyti netikėtai ir juos sunku pastebėti. Funkcijos, kurios įspėja sunkvežimių vairuotojus apie kitus eismo dalyvius, gali turėti didelės įtakos saugumui.

Priekinė trumpojo nuotolio pagalbinė sistema įspėja vairuotoją apie eismo dalyvius, esančius arti priešais sunkvežimį.

Įspėjimo apie durų atidarymą sistema atidarant kabinos duris įspėja vairuotoją apie rizikos zonose sunkvežimio šone esančius eismo dalyvius.

Pagalbinė šoninio susidūrimo išvengimo sistema įspėja vairuotoją, kai jam bandant sukti arba persirikiuoti sunkvežimio šone aptinkami kiti eismo dalyviai.

7 būdai, kaip pagerinti saugumą

Vairavimas gali kelti stresą – reikalingi greiti sprendimai ir tinkama pagalba reikiamu metu. Pristatome aštuonias naujas arba atnaujintas pagalbines sistemas, kurios padės vairuotojams pagerinti saugumą keliuose. Jos sukurtos taip, kad būtų lengva naudoti, kai jų prireikia. Susipažinkite.

Pasiruoškite ateičiai. Sužinokite daugiau apie saugumo priemones.

Pasiruošę perkelti saugumą į kitą lygį?

Galime padėti geriausiai išnaudoti visas saugumo naujoves jūsų veikloje.

Saugumo istorijos ir įžvalgos