Trucks

×

Kaip technologijos padeda efektyviai vairuoti

| 4 min. | 2 min.
Telematika ir duomenų analitika atveria naujų vairuotojų mokymo ir kompetencijų ugdymo galimybių. Nesvarbu, ar mažos transporto įmonės savininkas, ar sunkvežimių parko vadovas, tai gali sumažinti degalų sąnaudas, padidinti parengtį darbui ir saugumą.
Kaip technologijos padeda efektyviai vairuoti
Per telematikos sprendimus vairuotojams galima realiu laiku pateikti patarimų, kurie pagerintų vairavimo techniką.

Yra įvairių veiksnių, darančių įtaką sunkvežimio degalų sąnaudoms – ir daugelio iš jų vairuotojas negali kontroliuoti. Tačiau vairavimo technika yra svarbi, todėl investicijos į vairuotojų įgūdžių tobulinimą atsipirks dėl mažesnių degalų sąnaudų, eismo įvykių skaičiaus bei lėčiau nusidėvėsiančių komponentų.
 

Naujos technologijos vairuotojams padeda tobulėti

Vienas iš svarbiausių iššūkių, susijusių su vairuotojų mokymais yra žinoti, kokius konkrečius įgūdžius galima patobulinti. Telematika ir duomenų analitika padeda lengviau nustatyti tobulintinas sritis, todėl įmonėms ir vairuotojams suteikiama galimybė gilinti kompetencijas.


Šiandien sunkvežimiai sukuria daugybę duomenų kiekvieną kartą, kai važiuoja kelyje, ir vis dažniau iš šių duomenų galima gauti naudingų įžvalgų. Pavyzdžiui, ar yra konkretus maršrutas arba kelio atkarpa, kurioje degalų sąnaudos visada didesnės? Arba tam tikrų situacijų, kai stiprus stabdymas yra dažnai pasikartojantis?


Nesvarbu, ar vairuotojai yra pradedantys, ar patyrę, tinkamas jų įgūdžių ugdymas remiantis telematika ir duomenų analitika gali padėti bet kuriam vairuotojui patobulinti savo techniką ir padaryti teigiamą įtaką verslui.

Mūsų vadove apie tai, kaip naujos technologijos padeda važiuoti efektyviau, galite sužinoti:

● kaip vairuotojai ir technologijos gali veikti kartu, kad būtų išvengta eismo įvykių;

● kaip telematikos paslaugos ir gera vairavimo technika sumažina degalų sąnaudas ir CO2 kiekį;

● kaip praktiškai pritaikyti skaitmeninus sprendimui vairavimo įgūdžių tobulinimui;

● kaip dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis keičia ateities paslaugų vairuotojams kūrimą.

Gidas: kaip technologijos padeda vairuoti efektyviai

Susiję straipsniai