Trucks

 

Vehicle Status

Visiškai kontroliuokite parko transporto priemonių būseną. Paslauga „Vehicle Status“ leidžia gauti apžvalgą ir išsamią informaciją apie sunkvežimį, realiu laiku, iš bet kurios sunkvežimio būvimo vietos. Ji leidžia užtikrinti eksploatacinę sunkvežimio parengtį ir prireikus nedelsiant imtis veiksmų.

Pagrindiniai privalumai

  • Gaukite įspėjimus ir pavojaus signalus iš transporto priemonių prietaisų skydelių.
  • Žinokite apie lempučių triktis, alyvos lygį, nusidėvėjusias stabdžių kaladėles ir daugiau.
  • Matykite „Vehicle Status“ įspėjimo metu užfiksuotą įvykio laiką, padėtį, vairuotojo duomenis, odometrą ir variklio darbo valandas.
  • Būkite įspėti tikralaikiais pranešimais apie „Vehicle Status“ įvykius.

Sunkvežimių parko apžvalga

„Vehicle Status” surenka ir pateikia duomenis apie sunkvežimių prietiasų skydeliuose pasirodžiusius pranešimus. Gaukite naujausią informaciją apie kiekvieną sunkvežimį, įskaitant tokius parametrus, kaip įvykio laikas, padėtis, vairuotojo duomenys, variklio darbo valandos. Efektyviai planuokite tolimesnius veiksmus.

Lyg vairuotojo vietoje

Matykite individualių transporto priemonių prietaisų skydeliuose pateikiamus įspėjimus ir pavojaus signalus dėl sunkvežimio būsenos. Gaukite išsamią informaciją apie įspėjimus, tokius kaip nedideli gedimai, degalų ir alyvos lygis bei stabdžių kaladėlių nusidėvėjimas. Sutaupykite laiko iškart imdamiesi veiksmų.

Paimkite kontrolę į savo rankas

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect” - išbandyti patiems.