Volvo Trucks

Lietuva

×

Naujoji sunkvežimių gama

Naujieji „Volvo FH”, „Volvo FH16”, „Volvo FM” ir „Volvo FMX” perkelia vairavimo patirtį ir našumą į visiškai naują lygį. Naujas prietaisų skydelis, daugiau vidinės erdvės ir adaptyvieji tolimųjų šviesų žibintai yra tik keli pavyzdžiai.

Keturi nauji modeliai. Vienu metu. Tai mūsų didžiausias sunkvežimių pristatymas, todėl tai darome kitaip.

Naujieji modeliai

Pamatykite naujųjų sunkvežimių interjerą ir išorę.

Ar tai tikra?

Pamatykite filmo „Bokštas” filmavimo užkulisius. Susipažinkite su žmonėmis, kurie įgyvendino šį didžiausią mūsų sunkvežimių pristatymo projektą.

Prenumeruokite „Volvo Trucks Lietuva” naujienlaiškį

08A3977 FH 4x2 tolimųjų gabenimų sunkvežimis su puspriekabe kelyje

„Volvo Trucks“ pristato naująjį „Volvo FH“ – naujos kartos sunkvežimį, sukurtą galvojant apie vairuotoją

„Volvo Trucks“ pristatė naująjį „Volvo FH“ su patobulinta kabina, novatoriškomis saugumo funkcijomis ir patogia vairuotojo darbo aplinka. Kuriant naująjį dizainą buvo siekiama, kad vairuotojas galėtų našiau dirbti, būtų geriau apsaugotas ir turėtų geras sąlygas gyvenimui kelyje.
R2A8182 Naujoji „Volvo Trucks“ sunkvežimių gama

„Volvo Trucks“ pristato naujos kartos sunkvežimius, sukurtus galvojant apie vairuotoją

„Volvo Trucks“ pristato keturis naujus sunkvežimius, kuriuose didelis dėmesys skiriamas vairuotojo darbo aplinkai, saugumui ir produktyvumui. „Labai didžiuojamės šia svarbia investicija į ateitį. Siekiame būti geriausiu klientų verslo partneriu, kad jie galėtų būti dar konkurencingesni, ir padėti jiems pritraukti geriausius vairuotojus rinkoje, kurioje konkurencija vis didėja“, – sako „Volvo Trucks“ prezidentas Rogeris Almas. Keturi sunkvežimiai „Volvo FH“, „Volvo FH16“, „Volvo FM“ ir „Volvo FMX“ sudaro apie du trečdalius „Volvo Trucks“ pristatomų sunkvežimių.
„Volvo Trucks“ pristato naująjį „Volvo FH16“

„Volvo Trucks“ pristato naująjį „Volvo FH16“ – patogumo ir galios derinį didesniam našumui

„Volvo Trucks“ pristatė naujos kartos „Volvo FH16“, kuriame sėkmingai suderintos naujos saugumo funkcijos, į vairuotoją orientuota darbo aplinka ir naujausios našumą didinančios technologijos. Tai naujos „Volvo Trucks“ sunkvežimių kartos, sukurtos galvojant apie vairuotoją, flagmanas.
Naujasis „Volvo FMX“

„Volvo Trucks“ pristato naują ir tvirtą „Volvo FMX“ statybų sektoriui

„Volvo Trucks“ pristatė naują „Volvo FMX“ su visiškai nauja kabina, pasižymintį didesniu krovumu ir novatoriškomis saugumo funkcijomis. Iki 20 tonų priekinės ašys ir 38 tonų ašių grupė naujajame „Volvo FMX“ leis dirbti sunkiausiomis sąlygomis ir susidoroti su pačiomis sudėtingiausiomis užduotimis.
08A3740 FM 4x2 vilkikas su priekaba

„Volvo Trucks“ pristato naująjį „Volvo FM“ – sunkvežimį, sukurtą pritraukti vairuotojus dėl naujos kabinos ir geresnio matomumo

„Volvo Trucks“ pristatė naujos kartos „Volvo FM“, kuriame gausu vairuotojo darbo aplinkos patobulinimų ir inovacijų, kurios užtikrina aukštesnį patogumo, saugumo bei produktyvumo lygį. „Erdvus ir išskirtinį matomumą užtikrinantis „Volvo FM“ sunkvežimis yra sukurtas siekiant suteikti aukščiausio lygio darbo vietą ant ratų visuose segmentuose“, – teigia „Volvo Trucks“ prezidentas Rogeris Almas.

Įspūdingu filmu „Volvo Trucks“ pristato keturis naujus sunkvežimius, sustatytus vienas ant kito, o bokšto viršūnėje stovi prezidentas

Naujausiu pristatymo filmu „Volvo Trucks“ pasiekė naujas aukštumas. Siekdami pademonstruoti, kokie galingi ir tvirti yra keturi naujieji sunkvežimiai, „Volvo Trucks“ juos pastatė vieną ant kito. O didžiulio, 15 metrų aukščio ir 58 tonų svorio sunkvežimių bokšto viršuje stovi „Volvo Trucks” prezidentas Rogeris Almas.

Turite klausimų?

Susisiekite su „Volvo Trucks Lietuva” komanda. Atsakysime į jūsų klausimus.