Trucks

Jūsų padėjėjas mieste

Volvo FL

Šis mažas, vidutinio tonažo sunkvežimis yra itin manevringas ir labai patikimas. Jis puikiai tinka išvežiojimams mieste, kai tenka dažnai sustoti ir vėl pradėti važiuoti. Bet jį taip pat galima pritaikyti sudėtingesnėms sąlygoms.

Jis sukurtas nuolat naudoti, o įvairios paslaugos ir papildomos funkcijos jį išlaiko kelyje. Gerina jūsų eksploatacinę parengtį, didina efektyvumą ir grynąjį pelną.

Didžiausia grąža

Geriausiai išnaudokite energijos ir degalų savybes

Jūsų darbui pritaikyta galia

Viskas apie „Volvo FL“ jėgos agregatus

Darbas lauke

Darbas šalia sunkvežimio

Trumpi faktai apie „Volvo FL“

Variklio galingumas: 175–280 AG
Keturi kabinos dydžiai
Elektra, dyzelinas
Važiuoklė
Išsami informacija specifikacijose

Pagamintas pagal jūsų poreikius ir užduotis

Darbui sukurta važiuoklė

Plati paslaugų gama

Atlikite savo užduotis dar geriau

Atraskite „Volvo FL“ interaktyviojoje gaminio brošiūroje

Puikiai tinka šiems transporto segmentams

„Volvo FL“ kabinos variantai

Svarbiausi „Volvo FL“ privalumai

Jėgos agregatų variantai

Rinkitės elektrinį arba dyzelinį jėgos agregatą. Galite pritaikyti „Volvo FL“ pagal savo užduotis ir sutartis – net ir pagal griežčiausius reikalavimus.

Jėgos agregatų variantai

Manevringumas

Tai sunkvežimis, kuriuo lengva manevruoti perpildytose miesto gatvėse. Jis kompaktiškas, o dideli langai užtikrina puikų matomumą.

Vidus

Įlipimas į kabiną

Į „Volvo FL“ kabiną įlipti ir iš jos išlipti tikrai lengva. Tai labai svarbu, jei pristatote krovinius mieste ar surenkate atliekas.

Išorė

Jūsų verslą palaikančios paslaugos

Pritaikykite sau. Peržiūrėkite mūsų sunkvežimių priedus

Atsisiųsti „Volvo FL“ brošiūrą

DUK apie „Volvo FL“

Kai dirbate miesto aplinkoje ir pirmenybę teikiate galimybei manevruoti perpildytose gatvėse ir ankštose vietose, o ne labai dideliam krovumui, verta iš arčiau susipažinti su „Volvo FL“. Jį lengva vairuoti, jis pasižymi mažu triukšmo ir emisijos lygiu, todėl puikiai tinka užduotims mieste.

Be dyzelino, dyzelinis „Volvo FL“ gali būti varomas alternatyviais degalais, tokiais kaip biodyzelinas ir HVO. Be to, yra visiškai elektrinis „Volvo FL Electric“, neišmetantis teršalų iš išmetimo vamzdžio, tyliai veikiantis ir nuvažiuojantis iki 420 km atstumą atliekant įprastas užduotis.

Tai priklauso nuo to, kaip pritaikysite savo sunkvežimį, įskaitant važiuoklę ir jėgos agregatą. Lengviausio „Volvo FL“ bendrasis svoris yra 10 tonų, todėl jis puikiai tinka kroviniams pristatyti mieste. Jei reikia daugiau, yra iki 18 tonų „Volvo FL“ versijos. Jei ir to nepakanka, verta atidžiau pažvelgti į „Volvo FE“.

Ne, „Volvo FL“ yra optimizuotas kaip vidutinio svorio sunkvežimis užduotims mieste ir turi savą platformą. Todėl sunkvežimis siūlomas tik kaip važiuoklė su dviem ašimis, kurio bendrasis svoris iki 18 tonų. Jei reikia tempti priekabas ar vežti sunkesnius krovinius, rekomenduojame atidžiau pažvelgti į „Volvo FE“ arba „Volvo FM“.

Galite užsisakyti „Volvo FL“ su ekipažo kabina tiesiai iš mūsų gamyklos. Šioje kabinoje gali važiuoti iki 6 keleivių, o antstatų gamintojas gali ant važiuoklės sumontuoti gaisrinio sunkvežimio antstatą. Jei reikia įveikti sudėtingą reljefą, yra 4 × 4 „Volvo FL“ versija. Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ atstovu, kad rastumėte jūsų reikalavimus atitinkantį antstatų gamintoją.

Iš tikrųjų, tai paprasta, kai jūsų partneris yra „Volvo Trucks“. Jei norite pereiti prie elektrinio transporto, galime pasiūlyti visą paketą su visomis paslaugomis ir pagalba, kurios jums reikia.

Šiuos sunkvežimius galima užsisakyti su įvairiais dyzeliniais varikliais, kurių galia nuo 210 iki 280 AG; to pakaks viskam nuo krovinių išvežiojimo iki atliekų surinkimo ir nesunkių statybos darbų. „Volvo FL Electric“ siūlo 175 AG nuolatinę galią, kuri puikiai tinka krovinių pristatymo mieste ir atliekų surinkimo užduotims.

Susipažinkite su „Volvo FL“

Ištyrinėkite visas „Volvo FL“ ypatybes.