Trucks

Saugumas

Staigus stabdymas ir sunkvežimio sistemos „Active Safety“ suveikimas gali reikšti, kad vairuotojui yra ką tobulinti. „Volvo Connect“ saugumo paslauga padeda parkų vadovams ir vairuotojams nustatyti visas problemas, kad jas būtų galima išspręsti. Saugus vairavimas ne tik užtikrina visų eismo dalyvių gerovę, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei nusidėvėjimą – tai gali labai pagerinti jūsų pelningumą.

Pagrindiniai privalumai 

Analizuokite ir gerinkite vairuotojų saugumą.

Gaukite įspėjimus apie saugumo įvykius.

Sumažinkite avarijų riziką. 

Sužinokite daugiau apie saugumo paslaugą toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Vairuotojo elgesys ir „Active Safety“ sistemos suveikimas

Saugumo paslauga suteikia faktais pagrindą transporto veiklai tobulinti. Be vairuotojo elgesio registravimo, tokio kaip staigus stabdymas ir greitėjimas, paslauga taip pat registruoja įvykius, kurių metu suveikė sunkvežimio „Active Safety“ sistemos, pvz., įspėjimo apie priekinį susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija, kad būtų išvengta incidentų ar avarijų. Tai gali padėti suprasti, kurias sritis vairuotojams reikia tobulinti. Saugumo paslauga taip pat informuos, jei sunkvežimio „Active Safety“ sistemos bus išjungtos.

Iškart pateikiami pranešimai ir ataskaitos

Saugumo paslauga realiuoju laiku praneša parkų vadovams, kai įvyksta parko transporto priemonės saugumo įvykis. Saugumo įvykiai taip pat įtraukiami į individualizuotą ataskaitą, kurioje galima išsamiai analizuoti vairuotojus ir transporto priemones. Saugumo paslauga registruoja šiuos įvykius: 

  •  staigus stabdymas;
  •  staigus greitėjimas;
  • įspėjimas apie priekinį susidūrimą ir avarinis stabdymas;
  •  pagalbinė vairuotojo budrumo stebėjimo sistema;
  •  elektroninė stabilumo kontrolės sistema;
  •  pagalbinė nukrypimo nuo važiuojamosios juostos įspėjimo sistema.

Siūlomos „Volvo Connect“ paslaugos

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.