Trucks

Energija ir aplinka

Padidinkite elektrinių sunkvežimių našumą ir energijos naudojimo efektyvumą. „Energija ir aplinka“ yra „Volvo Connect“ paslauga, suteikianti aiškią jūsų elektrinių transporto priemonių naudojimo apžvalgą, įskaitant energijos sąnaudas, nuvažiuotą atstumą ir daugiau. Individualizuotos ataskaitos leidžia stebėti savo parko našumą ir vairuotojų efektyvumą, taip pat greitai nustatyti tobulintinas sritis. „Driver Coaching“ teikia vairuotojams grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku ir yra puikus būdas padėti tobulinti ir išlaikyti vairavimo techniką. 

Pagrindiniai privalumai

Peržiūrėkite statistiką, pvz., energijos sąnaudų ir nuvažiuoto atstumo.

Sužinokite, kur sumažinti išlaidas ir kaip taupyti energiją.

Reguliariai gaukite ataskaitas el. paštu.

Stebėkite parko našumą iš bet kokio išmaniojo įrenginio.

Vairuotojai gauna energijos sąnaudų efektyvumo balą realiuoju laiku.

Siųskite ataskaitas tiesiai iš „Volvo Connect“.

Sužinokite daugiau apie paslaugą „Energija ir aplinka“ toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Individualizuotos ataskaitos padidina parko našumą

„Dynafleet Energy & Environment“ pateikia daugiau kaip 100 parametrų apimančias individualizuotas ataskaitas, kurios pritaikytos elektriniams sunkvežimiams, įskaitant energijos, stabdžių naudojimą, sustojimus ir maršruto topografiją, todėl parkų vadovai gali būti vienu žingsniu priekyje. Užsisakykite el. paštu siunčiamas ataskaitas, kad galėtumėte patogiai reguliariai stebėti savo parko, transporto priemonių ir vairuotojų našumą. Eksportuokite rezultatus į PDF ir „Excel“ arba siųskite ataskaitą tiesiai iš „Volvo Connect“.

„Driver Coaching“ pagerina vairavimo techniką

„Driver Coaching“ padeda vairuotojams tobulinti savo techniką naudojant energijos naudojimo efektyvumo balą, kuris atnaujinamas realiuoju laiku vairuojant elektrinį sunkvežimį. Ekrane pateikiami patarimai ir pasiūlymai padeda vairuotojui nustatyti sritis, kuriose technikos pakoregavimas turės teigiamą poveikį. Šią paslaugą galima pasirinkti kaip papildomą „Dynafleet Energy & Environment“ funkciją, jai reikia INFODF arba INFONDF.

Kaip nustatomas energijos sąnaudų efektyvumo balas?

Energijos naudojimo efektyvumo balas gali būti nuo 0 iki 100, jis parodo sunkvežimio ir vairuotojo

našumą iš energijos naudojimo efektyvumo perspektyvos keturiose pagrindinėse srityse:

• veiksmų kelyje numatymas ir stabdymas;

• transmisijos naudojimas;

• greitis;

• variklio veikimas tuščiąja eiga.

Energijos naudojimo efektyvumo balas taip pat suteikia galimybę palyginti įvairias

transporto priemonių užduotis (pvz., statybų ir krovinių išvežiojimo).

Energijos naudojimo efektyvumo ataskaita ir „Volvo Connect“ programa

Energijos naudojimo efektyvumo ataskaita yra interaktyvi priemonė, skirta viso parko, atskirų transporto priemonių arba atskirų vairuotojų našumui analizuoti. Ataskaitos apžvalga iškart parodo tobulintinas sritis. Transporto priemonės ir vairuotojai reitinguojami pagal jų balus. Tendencijų ataskaitoje energijos naudojimo efektyvumo balas derinamas su energijos naudojimu iki 13 mėnesių laikotarpiu, kad būtų galima stebėti rezultatus laikui einant. Mobiliuosiuose įrenginiuose visada galima peržiūrėti supaprastintą paslaugos „Energija ir aplinka“ ataskaitą naudojant „Volvo Connect“ programą.

Kitos paslaugos elektriniams sunkvežimiams

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.