Volvo Trucks

Lietuva

×

Sunkvežimių parko valdymas

 

Išlaikykite savo pranašumą pasitelkdami mūsų specialiai pritaikytas telematikos paslaugas. Naudojant jūsų sunkvežimio ir sunkvežimių parko duomenis jos jums padės sumažinti tvarkomų dokumentų apimtis, pagerinti informacijos srautą ir optimizuoti visą veiklą.
 

Galimybės – begalinės. Galėsite lengviau valdyti savo sunkvežimių parką ir transportą. Taupykite degalus. Stebėkite sunkvežimių būklę. Ir dar daugiau. Be to, visa tai galite atlikti naudodami „Volvo Connect“ – savo skaitmeninių paslaugų sąsają. Ji suteikia galimybę efektyviau ir pelningiau vykdyti kasdienę veiklą bei ramybę sutelkiant dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu: pasirūpinimą savo klientais.

Kodėl verta rinktis sunkvežimių parko valdymo paslaugas?

  • Pagerinkite informacijos srautą
  • Maksimaliai prailginkite eksploatacinės parengties laikotarpį
  • Taupyti degalus
  • Maksimaliai padidinkite naudingąją apkrovą ir ridą
  • Sumažinkite tvarkomų dokumentų apimtis
  • Išlikite konkurencingi 

„Volvo Connect“

Ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote jų visą sunkvežimių parką – dabar galite sujungti svarbius savo veiklos aspektus visiškai nauju būdu. Vienoje vietoje, vienu prisijungimu ir viename rodinyje. „Volvo Connect“ – tai skaitmeninių paslaugų sąsaja. Galvokite apie ją kaip apie savo elektroninius namus pelningesnei krovinių gabenimo veiklai.

Siūlomos paslaugos

Informacija apie turtą

Gaukite iškart viso transporto priemonių parko apžvalgą ir pamatykite kiekvienos transporto priemonės būseną realiuoju laiku vienu – vos vienu spustelėjimu. Tarp funkcijų rasite visų sunkvežimių ir priekabų išteklių bei jų būklės informacijos rinkinį; informaciją apie teisinius patikrinimus (jei yra); padangų slėgio stebėjimą, perspėjimus, įspėjimus ir pranešimus apie įvairius įvykius; taip pat galimybę pridėti funkcijų, pvz., tachografų duomenų atsisiuntimą.

„Volvo Connect“ programėlė

„Volvo Connect“ galia jūsų delne. Gaukite prieigą prie analizės įrankių, informacijos apie turtą ir vairuotojo laikus, valdykite sunkvežimių parkus ir siųskite tiesioginius pranešimus – viskas viename intuityviame ir lengvai naudojamame prietaisų skyde.

Serviso centro istorija

„Workshop History“ – tai greitas ir paprastas būdas stebėti įvykusius apsilankymus serviso centre. Ieškokite pagal datą, sutartį, atstovą, sąskaitą faktūrą ar garantiją, kad rastumėte išsamią informaciją apie atliktus darbus ir apsilankymo priežastis.

Žurnalas

Sumažinkite tvarkomų dokumentų apimtis ir modernizuokite savo darbo eigą. Žurnalas suteikia galimybę vairuotojams skaitmeniniu būdu pranešti apie visas problemas, susijusias su sunkvežimiais, priekabomis ir kitais ištekliais, kad sunkvežimių parko vadovas galėtų nedelsdamas jas peržiūrėti ir spręsti. Ataskaitas galima peržiūrėti pagal skubą ir vairuotojai taip pat gali pamatyti, ar problema jau buvo užregistruota, kad būtų išvengta pranešimo antrą kartą.

Sunkvežimių parko komunikacija

Naudokite integruotą „Volvo Connect“ funkciją, skirtą pokalbiams tarp vartotojų, įskaitant vairuotojus, naudojančius „Volvo Connect“ programėlę. Prie savo tiesioginių pranešimų netgi galite pridėti vietos informaciją, nuotraukų ir failų.

„Data Access“

Naudodami „Data Access“ galite dalytis „Volvo“ sunkvežimių informacija su kitomis sunkvežimių parko valdymo sistemomis. Tai jums suteiks lankstumo efektyviai atliekant sunkvežimių parko valdymą, nepriklausomai nuo platformos.

KREIPKITĖS Į MUS

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.