Šiandieninė prieiga prie sunkvežimių ir parko duomenų suteikia dar daugiau galimybių veiklą optimizuoti. Su prijungtomis paslaugomis kasdienė veikla bus efektyvesnė ir pelningesnė. Galėsite jaustis ramūs ir pagrindinį dėmesį skirti tam, kas tikrai svarbu – rūpinimuisi savo klientais.

Siūlome konkretiems jūsų poreikiams pritaikytus sprendimus, nuo sunkvežimių parko ir transporto valdymo su „Dynafleet“ ir individualių degalų naudojimo efektyvumo patarimų su „Fuel Advice“ iki lengvos prieigos prie visų „Volvo Connect“ skaitmeninių paslaugų ir duomenų.

Degalų naudojimo efektyvumas

Pasirinkite iš daugelio paslaugų, kurios padės didinti degalų naudojimo efektyvumą ir gerinti aplinkosauginę reputaciją.

Eksploatacinė parengtis

Naudodamiesi prijungtomis paslaugomis galime jums padėti užtikrinti, kad sunkvežimiai visada būtų kelyje ir paruošti darbui.

Našumas

Galime padėti padidinti jūsų parko naudingąją apkrovą ir ridą, kad išliktumėte konkurencingi ir pelningai dirbtumėte.

„Dynafleet“

„Dynafleet“

Su parko valdymo sistema galėsite lengvai stebėti savo sunkvežimius nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.

Skaitykite daugiau apie „Dynafleet“
Patarimai apie degalus

Patarimai apie degalus

Jei užsisakysite mūsų patarimų apie degalus paslaugą „Fuel Advice“, jūsų įmonei bus priskirtas asmeninis konsultantas, kuris padės iki 5 % sumažinti degalų sąnaudas.

Skaitykite daugiau apie „Fuel Advice”

Aktualios naujienos ir istorijos

Vienas langas į skaitmeninį pasaulį

Spartus skaitmenizavimas keičia visuomenę, ir transporto sektorius – ne išimtis. „Volvo Trucks“ paslaugų vadovė Carina Holm paaiškina, kaip vienos sąsajos informacijai ir paslaugoms „Volvo Connect“ pristatymas palengvins klientų gyvenimą....

IT paremtos įžvalgos

Itin svarbu realiu laiku žinoti, kokioje vietovėje yra jūsų sunkvežimiai ir ką jie gabena. To pasiekė „Frigolanda“ dirbantis Benas van Leeuwenas....

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Kreipkitės į savo prekybos atstovą

Nesvarbu, ar ieškote tinkamos dalies, norite suremontuoti sunkvežimį ar atlikti jo techninę priežiūrą, vietos „Volvo Trucks“ prekybos atstovas visada pasirengęs padėti. Paskambinkite arba, dar geriau, užsukite pas mus.

Artimiausio prekybos atstovo paieška