Trucks

Planšetinį kompiuterį laikantis vyras stovi prie lango ir žvelgia žemyn į savo sunkvežimių parką

Sunkvežimių parko valdymas

 

Išlaikykite savo pranašumą pasitelkdami mūsų specialiai pritaikytas telematikos paslaugas. Galimybės – begalinės. Galėsite lengviau valdyti savo sunkvežimių parką ir transportą. Taupykite degalus. Stebėkite sunkvežimių eksploatacinę parengtį. Visa tai ir dar daugiau galite atlikti naudodami „Volvo Connect“ – skaitmeniniuose namuose jūsų verslui.

 

Kodėl verta rinktis sunkvežimių parko valdymo paslaugas?

  • Pagerinkite informacijos pasiekiamumą
  • Maksimaliai prailginkite eksploatacinės parengties laikotarpį
  • Taupykite degalus
  • Maksimaliai optimizuokite veiklą
  • Sumažinkite tvarkomų dokumentų apimtis
  • Išlikite konkurencingi 

Volvo Connect

Ar vairuojate savo sunkvežimį, ar valdote jų visą parką – dabar galite sujungti svarbius savo veiklos aspektus visiškai nauju būdu. Vienoje vietoje, vienu prisijungimu ir viename rodinyje. „Volvo Connect“ – tai skaitmeninių paslaugų sąsaja. Galvokite apie ją kaip apie savo elektroninius namus pelningesnei krovinių gabenimo veiklai.

Siūlomos paslaugos

Informacija apie turtą

Gaukite iškart viso transporto priemonių parko apžvalgą ir pamatykite kiekvienos transporto priemonės būseną realiuoju laiku, vienu spustelėjimu. Rodinys apima sunkvežimių ir priekabų išteklių informaciją: informaciją apie kelių inspekcijos patikrinimus; padangų slėgio stebėjimą, perspėjimus, įspėjimus ir pranešimus apie įvairius įvykius; taip pat galimybę pridėti funkcijų, pvz., tachografų duomenų atsisiuntimą.

 

Serviso istorija

 

„Workshop History“ – tai greitas ir paprastas būdas stebėti įvykusius apsilankymus serviso centre. Ieškokite informacijos pagal datą, sutartį, atstovą, sąskaitą faktūrą ar garantiją apie atliktus darbus ir apsilankymo priežastis.

 

Žurnalas

 

Sumažinkite tvarkomų dokumentų apimtis ir modernizuokite savo darbo eigą. Žurnalas suteikia galimybę vairuotojams skaitmeniniu būdu pranešti apie visas problemas, susijusias su sunkvežimiais, priekabomis ir kitais ištekliais, kad sunkvežimių parko vadovas galėtų nedelsdamas jas peržiūrėti ir spręsti.

 

Komunikatorius

Naudokite integruotą „Volvo Connect“ funkciją, skirtą pokalbiams tarp vartotojų, įskaitant vairuotojus, naudojančius „Volvo Connect“ programėlę. Prie savo tiesioginių pranešimų netgi galite pridėti vietos informaciją, nuotraukų ar failų.

 

Integravimo sąsaja

Naudodami „Data Access“ galite dalytis „Volvo“ sunkvežimių informacija su kitomis sunkvežimių parko valdymo sistemomis. Tai jums suteiks lankstumo  sunkvežimių parko valdyme, nepriklausomai nuo naudojamos platformos. 

 

Skaitmeniniai namai jūsų verslui

Geriausias būdas sužinoti, kas yra „Volvo Connect” - išbandyti patiems.