Trucks

Norėdami sužinoti daugiau, kaip šį segmentą palaikome, skaitykite interaktyviąją segmento brošiūrą

Stipriausia grandis miesto tiekimo grandinėje

REGIONINIS KROVINIŲ GABENIMAS

Regioniniai gabenimai yra didelė atsakomybė. Pristatymo laikas, jūsų pačių ir jūsų klientų reputacija, sutartys ir būsimos užduotys. Mes jums suteikiame įrankius, kurie gali padėti įvykdyti specialius reikalavimus ir tesėti duotus pažadus. Su šiais įrankiais būsite efektyvūs, tikslūs ir nuspėjami tiek pristatymo laiko, tiek kainų atžvilgiu.

„Volvo Trucks“ teikiamos galimybės jūsų darbui

Susipažinkite su sprendimais, kurie padarys gyvenimą lengvesnį ir leis dar efektyviau vykdyti veiklą.

Matomumas
Dideli langai ir puikiai suprojektuoti veidrodžiai užtikrina puikų matomumą. Galite įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų – viena iš jų yra integruota keleivio pusės galinio vaizdo veidrodyje.


Jūsų poreikiams pritaikyta „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema
Ieškote idealaus stabilumo ir valdymo, kad ir kokiu greičiu važiuotumėte, ir norite, kad dirbant būtų mažiau įtampos? Susipažinkite su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.

Visi reikalingi duomenys
„Volvo Connect“ yra skaitmeninių paslaugų žiniatinklio sąsaja, kuri padės užtikrinti pelningesnę transporto veiklą. Ji jums leidžia sunkvežimio eksploatacinę parengtį, efektyvumą ir našumą pakylėti į naują lygį.

„I-Shift“ su dviguba sankaba
„I-Shift“ su dviguba sankaba užtikrina labai tolygų, dinamišką greitėjimą. Pavara pakeičiama per sekundės dalį. 

Optimizavimas naudojant „I-See“
„I-See“ naudoja topografinius duomenis ir optimizuoja greitį bei pavarų keitimą efektyvesniam degalų sunaudojimui. 

Dujomis varomi sunkvežimiai
Mūsų dujomis varomi sunkvežimiai naudoja SGD (suskystintas gamtines dujas), kurios sumažina CO2 pėdsaką ir išlaiko našumą bei produktyvumą. Taip pat jos gali gerokai sumažinti išlaidas degalams.

Patogios kabinos
Visos mūsų kabinos yra labai patogios, pasižymi mažu triukšmo lygiu ir jose daug vietos. Jums ir reikalingiems daiktams.

„Volvo Gold“ sutartis
Geriausias būdas užtikrinti aukščiausią eksploatacinės parengties lygį yra „Volvo Gold“ sutartis, kuri apima visą prevencinę techninę priežiūrą ir sunkvežimio remontą už fiksuotą mėnesio mokestį. Jūsų sunkvežimis taip pat nuotoliniu būdu susisiekia su serviso centru, kad jūsų apsilankymai jame būtų kaip galima efektyvesni. Palaikoma geriausia jūsų sunkvežimio būklė ir kontroliuojate išlaidas. Jei jūsų veikla yra sezoniška, rinkitės „Flexi-Gold“ sutartį, kuri suteikia tokias pačias paslaugas, bet mokestis pritaikytas pagal verslo ritmą.

Jūsų sunkvežimis laukia

Pasitarkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir raskite geriausią sprendimą savo regioninio krovinių gabenimo transporto verslui.