Trucks

Lengvas ir universalus

Volvo FE

„Volvo FE“ galima pritaikyti beveik bet kokiam darbui. Pristatymai mieste, regioniai gabenimai, komunalinės paslaugos ar statybų darbai - lengva ir tvirta važiuoklė gali būti pritaikyta bet kokiai užduočiai.


Sunkvežimis ir individualiai pritaikytos paslaugos skirti jūsų veiklos rezultatams pagerinti. Geresnė eksploatacinė parengtis, efektyvumas ir pelningumas.

Didžiausia grąža

Geriausiai išnaudokite energijos ir degalų savybes

Jūsų darbui pritaikyta galia

Viskas apie „Volvo FE“ jėgos agregatus

Darbas lauke

Darbas šalia sunkvežimio

Trumpi faktai apie „Volvo FE“

Variklio galingumas: 250–350 AG
Keturi kabinos dydžiai
Elektra, SGD, dyzelinas
Vilkikas arba važiuoklė
Išsami informacija specifikacijose

Pagamintas pagal jūsų poreikius ir užduotis

Darbui sukurta važiuoklė

Plati paslaugų gama

Atlikite savo užduotis dar geriau

Atraskite „Volvo FE“ interaktyviojoje gaminio brošiūroje

Volvo FE puikiai tinka

Volvo FE kabinos variantai

Svarbiausi Volvo FE privalumai

Jėgos agregatų variantai

Rinkitės elektrinį, dujinį arba dyzelinį jėgos agregatą. Galite pritaikyti „Volvo FE“ pagal savo užduotis ir poreikius – net ir pagal griežčiausius reikalavimus.

Jėgos agregatų variantai

Žemo įlipimo kabina

Labai lengvai įlipkite į kabiną ir iš išlipkite iš jos bei gaukite tokį gerą matomumą, kokio dar neregėjote.

Žemo įlipimo kabina

Didelė keliamoji galia

Lengva ir tvirtą „Volvo FE“ važiuoklę galima optimizuoti tikrai didelei apkrovai 6 × 2 savivarčio konfigūracijoje.

Važiuoklė

Jūsų verslą palaikančios paslaugos

Pritaikykite sau. Peržiūrėkite mūsų sunkvežimių priedus

Atsisiųsti „Volvo FE“ brošiūrą

DUK apie „Volvo FE“

Jei dirbate miesto aplinkoje ir jums svarbus manevringumas, bet vis tiek reikia didelio krovumo, atidžiau pažvelkite į „Volvo FE“. Jį lengva vairuoti ir jis gali išlaikyti įspūdingą krovinį. Puikiai tinka pristatymo, atliekų surinkimo ir statybų užduotims.

Yra daug pasirinkimo galimybių. Be dyzelino, „Volvo FE“ gali būti varomas alternatyviais degalais, tokiais kaip biodyzelinas ir HVO. Taip pat yra dujomis varomas „Volvo FE CNG“, kuris gali naudoti biodujas ir taip sumažinti CO2 emisiją. Galiausiai yra visiškai elektrinis „Volvo FE Electric“, neišmetantis teršalų iš išmetimo vamzdžio, tyliai veikiantis ir nuvažiuojantis iki 300 km atstumą atliekant įprastas užduotis.

Tai priklauso nuo to, kaip pritaikysite važiuoklę ir kokią platformą turite. Tvirčiausio modelio „Volvo FE“ su sudvejintų varančiųjų ašių grupe bendrasis svoris siekia 32 tonas. Kartu su lengva važiuokle ir kabina tai puikus derinys kompaktiškam, bet didelio krovumo sunkvežimiui.

Taip, galite. Sunkvežimį galima įsigyti kaip dviejų ašių vilkiką, tinkantį traukti priekabas, kai pirmenybė teikiama mažam svoriui, o ne dideliam krovumui, didesniam vidutiniam greičiui ir patogiai nakvynei.

„Volvo FE“ žemo įlipimo kabina yra puikus pasirinkimas, kai vairuotojai dažnai įlipa į kabiną ir iš jos ir išlipa, pavyzdžiui, atlikdami atliekų surinkimo ir pristatymo užduotis. Žemiausias įlipimo aukštis yra vos 440 mm ir siūlomos dvi versijos. Viena su lygiomis grindimis ir iki keturių sėdynių, o kita su dviem sėdynėmis ir variklio tuneliu.

Su „Volvo FE Electric“ tai paprasta, kai jūsų partneris yra „Volvo Trucks“. Jei norite pereiti prie elektrinio transporto, galime pasiūlyti visą paketą su visomis paslaugomis ir pagalba, kurios jums reikia.

Dyzelinių variklių gama siekia iki 350 AG ir 1400 Nm. O elektrinių variklių – 300 AG su iškart išvystomu maksimaliu sukimo momentu.

Susipažinkite su Volvo FE

Ištyrinėkite visas „Volvo FE“ ypatybes.