Trucks

Kabinos išorė

Darbas šalia Volvo FE

Kai didžiąją dalį darbo dienų praleidžiate ne kabinoje, norite sunkvežimio, kuris suteiktų saugią ir efektyvią darbo aplinką šalia sunkvežimio. Atidžiau pažvelkite į kai kuriuos „Volvo FE“ sprendimus, kurie prie to prisideda.

Kabinoje viskas lengvai pasiekiama

Nesvarbu, kokią kabinos versiją pasirinksite, bus tikrai lengva įlipti į „Volvo FE“ ir išlipti iš jo, kai reikės dirbti šalia sunkvežimio. Kuo daugiau tai darysite per pamainą, tuo labiau tai įvertinsite.

Pasiekite savo įrangą

Savo „Volvo FE“ sunkvežimyje įrenkite dvi atskiras įrankių dėžės, kad galėtumėte laikyti krovinio tvirtinimo diržus ir kitą įrangą, kurios reikia dirbant šalia kabinos. Mažesnės versijos tūris yra 55 litrai, o didesnės – 125 litrai.

Tiekite energiją į savo įrangą

Ar jūsų „Volvo FE“ varomas elektra, dujomis, ar dyzelinu? Bet kuriuo atveju galite rinktis iš galios nuėmimo įtaisų, skirtų perduoti galią siurbliams, savivarčiui, presui, keltuvui ar bet kokiems įrankiams, kurių jums reikia darbui.

Pritaikyta įvairiems aukščiams

Rinkitės pneumatinę pakabą, jei reikia prisitaikyti prie įvairių aukščių. Naudojant elektroninę valdymo sistemą ir prietaisų skydą arba valdymo dėžutės jungiklius galite valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Pakrausite krovinius lengviau ir greičiau.

Pritaikyta specialioms užduotims

Važiuoklę galima pritaikyti konkrečioms reikmėms, kaip antai šiukšliavežėms, cisternoms ir kranams. Komponentai (pvz., degalų ir „AdBlue“ bakai) perkeliami į kitą vietą, kad važiuoklė būtų optimaliai pritaikyta.

Jėgos agregatų variantai

Oro kokybė ir triukšmo lygis už kabinos labai prisideda prie darbo aplinkos šalia sunkvežimio. „Volvo FE“ komplektuojamas su jėgos agregatais, kurie varomi elektra ir yra tylūs bei neteršia aplinkos, netaršiomis dujomis arba „Euro 6“ sertifikuotu dyzelinu.

„Volvo FE“ jėgos agregatai

Volvo FE puikiai tinka

Susipažinkite su Volvo FE

Ištyrinėkite visas „Volvo FE“ ypatybes.