Trucks

Sveiki atvykę į mobilų biurą

Volvo FE kabinos interjeras

„Volvo FE“ kabina suteikia puikią darbo aplinką užimtiems mieste dirbantiems profesionalams. Kad ir kokią kabiną pasirinktumėte, patogus laiptelis palengvina įlipimą. Įlipus į vidų, erdvus interjeras su puikiai parinktomis ypatybėmis tampa puikia vieta dirbti.

Matomumas iš visų pusių

Žema vairavimo padėtis, didelis priekinis stiklas ir papildomi langai duryse reiškia labai artimą kontaktą su transporto priemonę supančia aplinka. Puikus matomumas „Volvo FE“ daro saugiu partneriu mieste.

Papildomi langai papildomam matomumui

Užsisakykite „Volvo FE“ su papildomais langais apatinėje durų dalyje ir kabinoje. Jie dar labiau pagerina šalia sunkvežimio esančios aplinkos matomumą.

Žemo įlipimo kabinos privalumai

„Volvo FE“ žemo įlipimo kabina sukurta sklandesniam darbui, kai reikia dažnai įlipti į kabiną ir išlipti iš jos, pavyzdžiui, atliekant atliekų surinkimo, pristatymo ir statybos užduotis. Dėl patogaus žemo įlipimo ir 90 laipsnių kampu iki 440 mm atsidarančių durų lengva įlipti ir išlipti. Rezultatai – mažesnė įtampa ir nuovargis, taip pat didesnis produktyvumas.

Dvi ar keturios sėdynės?

Siūloma dviejų versijų žemo įlipimo kabina. Viena kabinos versija siūloma su lygiomis grindimis ir iki keturių sėdynių. Jei užtenka vieno keleivio, galite rinktis versiją su keleivio sėdyne ir variklio tuneliu. Tai puikus pasirinkimas pristatymams mieste ir statybų transportui.

Autobuso tipo keleivio pusės durys

Žemo įlipimo kabinoje įrengtos įprastos arba automatinės autobuso tipo durys. Pastarosios atsidaro plačiai, o žemas laiptelis leidžia įlipti ir išlipti  iš kabinos daug saugiau.

Intuityvus išdėstymas

Prietaisai, pavarų perjungimas, valdikliai ir daiktadėžės. „Volvo FE“ viskas, ko jums reikia darbui, yra būtent ten, kur tikitės.. Mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Todėl daugiau laiko praleisite laikydami rankas ant vairo ir žiūrėdami į tai, kas vyksta aplink sunkvežimį.

Puikios sėdynės

Ergonomiškos „Volvo FE“ sėdynės, integruota galvos atrama ir saugos diržas užtikrina puikią sėdėseną. Apmušalų medžiaga pasižymi puikiu atsparumu nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal įvairius poreikius.

Turite klausimų?

„Volvo Trucks Lietuva“ komanda gali į juos atsakyti. Užsukite, paskambinkite arba pasikvieskite mus pas save.