Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FE“ kabina: patogi ir pranaši visais atžvilgiais

Mėgaukitės važiavimu

„Volvo FE“ kabinos interjeras

Patogiai dirbantis vairuotojas – efektyvesnis vairuotojas. Todėl pasistengėme, kad dirbti su „Volvo FE“ būtų kaip niekad malonu. Dėl patogaus laiptelio į kabiną lengva įlipti. Dėl erdvaus interjero ir puikiai parinktų funkcijų galėsite atsipalaiduoti ir dirbti su tikru malonumu. Pažvelkite atidžiau

Volvo FE interior cabin overview studio

Ergonomiškas mąstymas

Prietaisai. Pavarų svirtis. Valdikliai. Dėtuvės. „Volvo FE“ kabinoje viskas, ko reikia darbui atlikti, yra tiksliai savo vietoje ir lengvai pasiekiama. Todėl pakanka mažiau judesių. Mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Jūsų rankos daugiau laiko praleidžia ant vairo, o akys nenukrypsta nuo kelio.

Keturių dydžių kabinos

Rinkitės vieną iš keturių kabinos variantų – dieninę kabiną, kompaktišką miegamąją kabiną, miegamąją kabiną ar žemo įlipimo kabiną. Miegamoji kabina yra pati erdviausia, puikiai tinkanti užduotims, kai darbo dienos metu reikia pailsėti.

Volvo FE interior drivers seat studio

Puikios sėdynės

Ergonomiškos „Volvo FE“ sėdynės su tvirtu tvirtinimu, integruota galvos atrama ir saugos diržu užtikrina puikią sėdėseną. Apmušalų medžiaga pasižymi puikiu atsparumu nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal įvairius poreikius.

Palaikykite švarą

Rinkitės sėdynių užvalkalus, kad apsaugotumėte originalius sunkvežimio apmušalus ir būtų lengviau valyti. Jie yra specialiai sukurti „Volvo“ ir yra dviejų spalvų.

Daugybė laikymo erdvės visiems jūsų daiktams

Daugybė vietos daiktams

Prietaisų skyde. Duryse. Virš galvos. Tarp sėdynių. Apsižvalgykite „Volvo FE“ kabinoje ir pamatysite daug vietos daiktams laikyti. Vietos galima padaryti netgi dar daugiau.

Tikslūs sprendimai 

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Įsitaisykite patogiai

Pajauskite ergonomišką mąstymą tikrovėje. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas pasirengęs pademonstruoti jums „Volvo FE“ kabiną.