Volvo Trucks

Lietuva

×
Galingas ir dideliu sukimo momento pasižymintis „Volvo FE“ variklis

Efektyvi galia ir našumas

„Volvo FE“ variklis „Volvo D8K“

Mūsų nuosavas „Volvo“ D8K variklis bet kokiomis sąlygomis yra geriausias. Kai reikia manevruoti ankštose vietose, kiekvieną kartą galima kliautis jo greitu atsaku. Su sintetinio dyzelino ir biodyzelino variantais galėsite dirbti tada, kai bus taikomi griežtesni reikalavimai.

Volvo FE d8k engine up to 350

Dabar iki 350 AG

D8K variklis dabar būna 350 AG galios ir 1 400 didžiausio sukimo momento. Jis išplečia „Volvo FE“ pritaikymo sritį įtraukiant sudėtingą distribuciją, komunalinių paslaugų ir nesudėtingos statybos transportą. Vienas sunkvežimis su dviem arba trimis važiuoklėmis, su priekaba arba be jos – „Volvo FE“ turi reikiamą galią ir sukimo momentą. 

Volvo FE d8k engine alernative fuel

Pasirengęs alternatyviesiems degalams

Vienas sunkvežimio modelis. Daugybė degalų. „Volvo FE“ leidžia rinktis iš kelių alternatyvių degalų, tinkančių jūsų užduotims. Ir padeda aplinkai.

CNG
Sumažinkite CO2 emisiją iki 100 %*. Ir palaikykite našumą. 9 l suslėgtųjų gamtinių dujų (CNG) variklis pasižymi 320 AG ir 1 356 Nm sukimo momentu.

HVO
Visi D8K varikliai naudoja sintetinį dyzeliną – HVO (hidrogenizuotus augalinius aliejus). Tam pačiam sunkvežimiui taip pat galite naudoti įprastus dyzelinius degalus.

RME
Vienas D8K320 variklio modelis gali naudoti gryną biodyzeliną – RME (rapsų sėklų aliejaus metilo esterius).

 

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu.

Ypatybės

Tvarus našumas

Mūsų dyzeliniai varikliai sukurti taip, kad veiktų našiai ir atitiktų jūsų poreikius. Ir kuo labiau sumažintų jūsų aplinkosauginį pėdsaką. Norėdami įvykdyti Euro 6 reikalavimus, atrankinę katalizės redukciją (SCR) deriname su išmetamųjų dujų recirkuliacija (EGR).

Galios kelionė

Patirkite greitą D8K variklio atsaką patys. Raktelius turi vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas.