Trucks

Rinkitės elektrą, dujas arba dyzeliną

Volvo FE jėgos agregatai

Įsigiję „Volvo FE“, visada turėsite darbui reikalingą galią. Norite sumažinti CO₂ pėdsaką? Rinkitės elektrinį „Volvo FE”. Norite tvaraus sunkvežimio, varomo biodujomis? Rinkitės dujinį variantą. O jei norite pasikliauti pažangiausia dyzelino technologija, siūlome jūsų poreikius atitinkančią gamą.
 

Elektriniai jėgos agregatai   |   Dujiniai jėgos agregatai   |   Dyzeliniai jėgos agregatai

Elektriniai jėgos agregatai

„Volvo FE Electric“ suteikia galimybę dirbti neteršiant aplinkos. Puikiai tinka naudoti miesto centre, kur taikomi griežčiausi aplinkosaugos standartai. 300 AG nuolatinė galia ir iškart išvystomas didžiausias sukimo momentas reiškia, kad važiuosite tikrai lengva. Dėl dviejų elektrinių variklių ir 2 greičių pavarų dėžės važiavimas yra sklandus ir efektyvus.

Žemas emisijos ir triukšmo lygis

Elektrinis jėgos agregatas užtikrina puikią darbo aplinką. Tylus darbas kabinoje ir dirbant šalia sunkvežimio. Nulinė išmetamųjų dujų emisija reiškia geresnę oro kokybę dirbant šalia sunkvežimio, pavyzdžiui, atliekant atliekų surinkimo užduotis.

Nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas

Pritaikysime „Volvo FE Electric“ pagal jūsų maršrutus ir užduotis. „Volvo FE Electric“ su įkrautais akumuliatoriais nuvažiuoja iki 300 km*.

* Priklauso nuo tokių sąlygų kaip oras, vėjo pasipriešinimas, bendras sunkvežimio svoris ir vairuotojo darbas.

Dujiniai jėgos agregatai

Gamtinėmis arba biodujomis varomas „Volvo FE CNG“ yra puiki alternatyva dyzeliniam sunkvežimiui. Jo galia siekia 320 AG. Naudojant biodujas, 100 % sumažinama CO₂ emisija „nuo bako iki rato“. Automatinė pavarų dėžė palengvina sunkvežimio vairavimą. Dujomis varomas sunkvežimis dėl žemo emisijos ir triukšmo lygio puikiai tinka sudėtingoms užduotims mieste.

Dyzeliniai jėgos agregatai

D8K dyzeliniai varikliai pasižymi greitu atsaku, dideliu sukimo momentu esant žemoms apsukoms. Siūlome keturių galios lygius nuo 250 iki 350 AG ir iki 1400 Nm sukimo momento. Varikliai yra ekonomiški ir varomi atsinaujinančiais degalais – sertifikuoti sintetiniam dyzelinui (HVO) ir biodyzelinui (RME).

Papildomo išmetamųjų dujų apdorojimo sistema

Dyzeliniuose varikliuose naudojama atrankinės katalizės redukcijos (SCR) technologija, kad jie atitiktų „Euro 6“ reikalavimus. Variklį papildėme vandeniu aušinama išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) sistema ir dyzelino kietųjų dalelių filtru (DPF), kuris regeneruojamas automatiškai.

Automatinė arba mechaninė

Dyzelinu varomam „Volvo FE“ galite rinktis sklandžią ir efektyvią „I-Shift“ 6 greičių automatinę pavarų dėžę, užtikrinančią nepertraukiamą galios tiekimą, arba mechaninę 6 arba 9 greičių pavarų dėžę. Tikrai pritaikysite jėgos agregatą pagal savo poreikius.

Visada reikiama pavara su „I-Shift“

Dėl naujausios kartos „Volvo Trucks“ „I-Shift“ pavarų dėžės pavaros perjungiamos sklandžiau nei bet kada anksčiau – ir visada įjungiama reikiama pavara. „I-Shift“ geriausiai išnaudoja degalų savybes ir pagerina saugumą važiuojant. Yra programinės įrangos paketų, kad galėtumėte pritaikyti pagal savo poreikius.

Daugiau informacijos apie „I-Shift“

Galios nuėmimo įtaisai jūsų įrangai

Mūsų galios nuėmimo įtaisai leidžia naudoti krovinių kilnojimo įrangą, specifinius priedus ar antstatus. „Volvo FE“ dyzelinu, dujomis ir elektra varomoms versijoms siūlomi įvairūs galios nuėmimo įtaisai.

Sužinokite visas specifikacijas

Susipažinkite su Volvo FE

Ištyrinėkite visas „Volvo FE“ ypatybes.