Volvo Trucks

Lietuva

×
Žemas kabinos įėjimas palengvina įlipimą ir išlipimą

„Volvo FE“

Vairuotojų darbo našumas

Ką daryti, kad padidėtų vairuotojų darbo našumas? Pagerinkite vairuojamumą. Suteikite jiems lengvą įlipimą ir puikų matomumą. Ir suteikite jiems šiek tiek naujoviškų, laiką taupančių priemonių, pvz., galingus jėgos agregatus ir didesnį krovumą. „Volvo FE“ yra našumo mašina.

„I-Shift“ padidina našumą

„I-Shift“ – mūsų visų laikų išradingiausia pavarų dėžė 

Paprasta, patikima ir itin efektyvi „I-Shift“ iš esmės pakeitė supratimą apie sunkvežimių vairavimą. Vairuotojai ją mėgsta, nes nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi, o kiekviena pavara perjungiama pačiu laiku. Ji taip pat padeda sutaupyti iki 5 % degalų, todėl šią transmisiją mėgsta ir operatoriai.

Pereikite prie „I-Shift“

„Dynafleet“ didina našumą

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą 

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Transporto priemonių būsena. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ suteikia galimybę realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus

Išbandykite „Dynafleet“

Būkite našesni

Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu. Jie gerai žino, kaip pasiekti didžiausią įmanomą jūsų ir jūsų verslo darbo našumą.