Trucks

Volvo FE kabinų specifikacijos

Kabinų matmenys

Dieninė kabina

Dieninė kabina su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 1 600 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Kompaktiška miegama kabina

Kompaktiškoje miegamoje kabinoje yra papildomos erdvės, kurioje gali būti gultas vienam asmeniui arba kuri gali būti naudojama kaip biuras su papildomomis daiktadėžėmis. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 000 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Miegamoji kabina

Miegamoji kabina su gultu vienam asmeniui. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 200 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Žemo įlipimo kabina

Žemo įlipimo kabina su žemu laipteliu. Joje gali važiuoti nuo vieno iki trijų saugos diržais prisisegusių keleivių. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 200 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų. Siūloma su autobuso tipo durimis keleivio pusėje.

Kabinų savybės

Kabinos pakaba
Mechaninė pakaba priekiui ir galui: cilindrinė spyruoklė ir amortizatorius. Pneumatinė pakaba priekiui ir galui: pneumatinės kameros.

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Comfort“, „Standard“ ir „Economy“. Visose trijose yra atrama nugarai, ilgio, aukščio ir priekio pakreipimo reguliavimas ir integruotos atramos galvai.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Standard“, „Economy“ arba „Basic“.

Kabinos spalvos
Galima rinktis iš 300 fiksuotų variantų. O svarbiausia tai, kad, norint pritaikyti kliento poreikiams, galima užsakyti papildomų spalvų.

Vairas
Atsižvelgiant į sunkvežimio konfigūraciją, vairaratį galima pneumatiškai nustatyti į norimą padėtį, jis gali būti 460 arba 500 mm skersmens.


Klimato sistema
Galima rinktis vieną iš dviejų kabinos šildymo sistemos tipų: tik šildytuvo, valdomo rankiniu būdu, arba šildytuvo ir oro kondicionavimo sistemos, valdomų rankiniu būdu. Taip pat pasirinktinai galima užsakyti 2 kW autonominę kabinos šildymo sistemą.


Stoglangis
Kabinoje gali būti įrengtas stoglangis, kurį galima praverti 50 mm. Jis gali būti pagamintas iš stiklo arba plieno. Stoglangį galima valdyti mechaniškai arba elektroniniu būdu.


Sėdynių apmušalai
Komfortiška tekstilė.


Sienų apmušalai
Komfortiška tekstilė.

Kabinos šildymas
Galima rinktis vieną iš dviejų kabinos šildymo sistemos tipų: tik šildytuvo, valdomo rankiniu būdu, arba šildytuvo ir oro kondicionavimo sistemos, valdomų rankiniu būdu. Taip pat pasirinktinai galima užsakyti 2 kW autonominę kabinos šildymo sistemą.

Salono daiktadėžės
Kabinoje daug praktiškų ir lengvai pasiekiamų dėtuvių dokumentams ir asmeniniams daiktams laikyti. Virš lango yra dvi daiktadėžės, taip pat keturi DIN stalčiukai. Pasirinktinai galima užsakyti daugybę skirtingų dėtuvių ir tunelio formos daiktadėžių, rašymo planšetę ir kabliukus drabužiams.

Garso signalai
Galima pasirinkti tarp elektrinio ir pneumatinio garso signalų – dviejų ant stogo tvirtinamų garso signalų, kurie valdomi pneumatiškai, arba vieno elektrinio garso signalo, kuris tvirtinamas po priekiniu gaubtu.

Gultas
Gultas gali būti vienos arba dviejų dalių, 580 arba 780 mm pločio. Taip pat galima pasirinktinai užsakyti gulto apsauginę siją.

Žemo įlipimo kabina
FE žemo įlipimo kabina su 90 laipsnių atveriamomis durimis. Galima rinktis iš dviejų variantų: su lygiomis grindimis arba su variklio dangčiu. Ji užtikrina puikų matomumą vairuotojui ir, be abejo, pasižymi aukščiausio lygio saugumu – juk ją sukūrė „Volvo“.

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!