Trucks

Volvo FH – aukščiausio lygio tolimųjų gabenimų sprendimas

Gyvendami kelyje, norite sunkvežimio, kuris užtikrintų jūsų saugumą ir būtų patogus ilgoms kelionėms. „Volvo FH“ yra tolimųjų gabenimų ikona, kuri padeda optimizuoti eksploatacinės parengties lygį ir degalų sąnaudas bei suteikia išskirtinę vairuotojo darbo aplinką. Paprasčiau tariant, naujasis „Volvo FH“ yra geresnis visais atžvilgiais.

Didžiausia grąža

Gaukite didžiausią naudą iš kiekvieno degalų lašo

Jūsų užduotims pritaikyta galia

Viskas apie „Volvo FH“ jėgos agregatus

Kitas evoliucijos etapas

Nuolat kintanti tolimųjų gabenimų konstanta

Trumpi faktai apie „Volvo FH“

Variklio galingumas: 420–540 AG
Penki kabinos dydžiai
Dyzelinas, biodyzelinas, HVO, SkGD ir elektra
Vilkikas arba važiuoklė
Išsami informacija specifikacijose

Pritaikyta jūsų našumui

Jūsų darbui pritaikyta važiuoklė

Plati paslaugų gama

Vykdykite savo veiklą dar efektyviau

Atraskite „Volvo FH“ interaktyviojoje gaminio brošiūroje

Volvo FH kabinos

Svarbiausi „Volvo FH“ privalumai

Ką sako klientai apie „Volvo FH“?

Savo pirmuosius „Volvo“ sunkvežimius mes įsigijome aštunto dešimtmečio pradžioje – juos abu aš vairavau pats. Mes pasirinkome „Volvo“ dėl aukštos kokybės ir esame patenkinti sunkvežimių veikimu. Dabar „Volvo“ yra mūsų tradicijų dalis.

Jūsų verslą palaikančios paslaugos

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

DUK apie „Volvo FH“

„Volvo FH“ renkasi daugelis iš mūsų klientų, dirbančių tolimųjų gabenimų sektoriuje. Tačiau jis taip pat yra populiarus medienos gabenimo ir statybų sektoriuje. „Volvo FH“ yra puikus pasirinkimas, jei vykdote užduotis, kurios reikalauja daug galios, ir jei teikiate prioritetą patogiai kabinai.

Jei norite, galite užsisakyti „Volvo FH“ su tvirta sudvejintų varančiųjų ašių grupe. Ji užtikrina puikų krovumo, traukos ir efektyvaus degalų naudojimo derinį – ypač su sudvejintos ašies pakėlimo funkcija. Galėsite važiuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis. Tačiau jei jums tikrai reikia varančiosios priekinės ašies, rekomenduojame pasidomėti „Volvo FMX“.

Tai priklauso nuo jūsų ūgio. Didžiausias „Globetrotter“ aukštis yra 205 cm, bet, jei reikia daugiau erdvės, galite rinktis „Globetrotter XL“ arba „Globetrotter XXL“ kabiną. Jų abiejų aukštis yra 220 cm. Pastarojoje yra platesnis gultas ir tai mūsų erdviausias pasirinkimas.

Patogi. Turėsite daug erdvės, patogų gultą ir malonų klimatą, kad ir kokia temperatūra būtų lauke. Net jei naudojate daug įrangos, nereikės nerimauti dėl akumuliatoriaus būklės ryte. „Volvo FH“ gali būti įrengti keturi akumuliatoriai su atskiromis grandinėmis gyvenimui kabinoje ir varikliui.

Taip, gali! Visi mūsų D13 varikliai gali būti varomi HVO, o kai kurie iš jų gali būti varomi ir biodyzelinu. Be to, siūlome du variklius, kurie gali būti varomi suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD), padedančiomis gerokai sumažinti aplinkosauginį pėdsaką.

SUSIPAŽINKITE SU VOLVO FH

Norite pasikalbėti apie būsimą sunkvežimį? O gal žinote, kad esate pasiruošę įsigyti naująjį „Volvo FH“?