Volvo Trucks

Lietuva

×
Rinkitės „Volvo FH“, kad degalus kuo geriau išnaudotumėte.

Didžiausia grąža

VOLVO FH DEGALŲ VARTOJIMO EFEKTYVUMAS

Efektyvus degalų naudojimas – tai degalams skirtų išlaidų ir aplinkosauginio pėdsako kontroliavimas. Tačiau svarbiausia yra tai, kad išnaudojamas kiekvienas degalų lašas. Neieškokite kompromiso našumo kaina. „Volvo FH“ suteikia galimybę rinktis iš daugybės pasiūlymų ir rasti idealų sprendimą. Mūsų jėgos agregatai sukurti, kad būtų taupomi degalai neprarandant našumo. Taip pat yra kitų sprendimų, dėl kurių „Volvo FH“ išlaidos degalams netgi dar labiau sumažės. 

Varikliai, kurie nenuvils

Visi mūsų dyzeliniai ir dujomis varomi varikliai kruopščiai suprojektuoti taip, kad degalus taupytų neprarasdami eksploatacinių savybių. Jie užtikrina puikias važiavimo savybes ir aukščiausią pavarą leidžia naudoti netgi kylant į kalną taip išlaikant greitį ir taupant degalus.

„Volvo FH“ pritaikykite savo poreikiams ir jis įrodys, kad moka taupyti degalus.

„I-See“ – gaukite mažesnes sąskaitas už degalus

„I-See“ yra pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri supranta jūsų maršrutus ir taupo degalus. Ji naudoja duomenis apie topografiją, pagal kuriuos valdo sunkvežimio greitį ir pavarų perjungimą, kad degalai būtų naudojami kuo efektyviau. 

Daugiau informacijos apie „I-See“ 

Perdavimo santykis jūsų užduotims

Galinė ašis yra paskutinė grandis efektyvioje grandinėje. Pasirinkus tolimiesiems reisams tinkamą galinės ašies perdavimo santykį, ji puikiai papildys variklį ir transmisiją. Rezultatas? Mažesnės apsukos. Patogiau važiuoti. Ir didesnį degalų naudojimo efektyvumą.

Pastovus greitis naudojant „I-Cruise“

Išmanioji pastovaus greičio kontrolė. „I-Cruise“ koreguoja greitį, kad degalų sąnaudos būtų mažos. Tai padeda ne tik gerinti našumą palaikant didelį vidutinį greitį. Tai užtikrina ir saugesnį, patogesnį vairavimą.

Lengvas važiavimas

Naudokite tinkamas padangas, jas tinkamai pripūskite oro ir sureguliuokite ratus bei ašis – gali žymiai sumažėti degalų sąnaudos. Europoje mūsų atliktų tyrimų duomenimis, net dviejų iš trijų sunkvežimių ašys ir ratai yra sureguliuoti netinkamai. Todėl įdėjus visai mažai pastangų galima pasiekti labai daug.

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiuoju laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės jums kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

„Volvo“ vairuotojų mokymas 

GAUKITE DIDŽIAUSIĄ NAUDĄ IŠ KIEKVIENO DEGALŲ LAŠO

Padėsime išspausti viską iš kiekvieno degalų lašo.