Trucks

Dujinis Volvo FH. Tolimieji gabenimai link 0 emisijos

Jei ieškote tolimųjų gabenimų transporto sprendimo, kuris būtų 100 % neutralus poveikio klimatui atžvilgiu, dujomis varomas „Volvo FH“ yra geras pasirinkimas. Šis sunkvežimis apjungia tą pačią galią bei važiavimo savybes kaip ir „Volvo FH“, o naudojant biodujas galima iki 100% sumažinti CO₂ emisiją.

Iki 60 t

Iki 500 AG

Iki 1 000 km

Jūsų poreikius tenkinantis našumas

Dujomis varomas jėgos agregatas užtikrina tokį patį našumą ir sukimo momentą kaip mūsų dyzeliniai varikliai, tačiau su mažesne emisija. Rinkitės iš 420, 460 arba 500 AG galingumo ir iki 2 500 Nm sukimo momento. Dujomis varomas „Volvo FH“ puikiai tinka tolimiesiems gabenimams su iki 60 tonų bendrąja junginio mase.

* Tai apima transporto priemonės emisiją tolimųjų reisų metu, vadinamąją „nuo bako iki rato“, palyginti su europinio standarto dyzeliną naudojančiu sunkvežimiu.

Tinka jūsų nuvažiuojamiems atstumams

Rinkitės iš trijų skirtingų bakų dydžių, kad optimizuotumėte dujomis varomą „Volvo FH“ pagal savo poreikius. Nuvažiuosite iki 1 000 km, todėl sunkvežimis tiks tolimiesiems gabenimams augančiame bioSkGD ir SkGD degalinių tinkle.

Energiją taupanti technologija

„Volvo FH“ dujomis varomi varikliai pagrįsti dyzelinių variklių technologija – tai unikalu sunkiasvorių sunkvežimių pasaulyje. Dyzelinių variklių technologija užtikrina gerokai didesnį našumą nei kitos dujinių variklių alternatyvos. Tai reiškia didesnę galią, didesnį sukimo momentą ir mažesnes degalų sąnaudas. Esminis aspektas – gausite didesnę naudą iš kiekvieno degalų lašo.

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas būtų naudingas ne vien tik aplinkai. Dėl mažesnių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų tai būtų vertinga ir mūsų kompanijai.

Daugiau apie dujomis varomą Volvo FH

„Volvo Trucks Lietuva“ komanda mielai papasakos apie dujomis varomų sunkvežimių potencialą.