Trucks

×

Dujomis varomas Volvo FH SkGD tolimiesiems gabenimams

„Volvo FH“ SkGD yra sunkvežimis, skirtas sudėtingoms regioninio ir tolimojo gabenimo užduotims vykdyti. Jis važiuoja ir veikia taip pat, kaip „Volvo FH“, kuris jums žinomas kaip geriausias tolimųjų gabenimų sunkvežimis. Tačiau jis pasižymi mažesne CO2 emisija ir galimai mažesnėmis išlaidomis degalams.

Jūsų poreikius tenkinantis našumas

Dujomis varomas jėgos agregatas pagrįstas garsiąja „Volvo FH“ variklio technologija. Be to, jis užtikrina nepakitusį našumą, tačiau išskiria iki 20 % mažiau CO2*. Galite rinktis tarp 420 AG arba 460 AG arba galios, todėl nereikia ieškoti kompromisų.

Sumažinkite išlaidas degalams

„Volvo FH“ SkGD pasižymi tokiu pat degalų naudojimo efektyvumu, kaip ir dyzelinu varomas „Volvo FH“. Kadangi dažnai suskystintosios gamtinės dujos (SGD) yra pigesnės, tai puiki galimybė sumažinti išlaidas degalams.

Tinka jūsų nuvažiuojamiems atstumams

Nuvažiuojamas atstumas dujomis varomoms sunkiasvorėms transporto priemonėms įprastai labai svarbus. Mūsų varikliai yra efektyvūs, o naudojant su SkGD užtikrinama galimybė nuvažiuoti reikiamą atstumą vykdant regioninio ir tolimojo gabenimo užduotis. Rinkitės iš trijų skirtingo dydžio bakų, kad sunkvežimis galėtų nuvažiuoti iki 1 000 km atstumą.

Patikima technologija

„Volvo FH“ SkGD varikliai G13C pagrįsti mūsų pažangiausiais D13K varikliais. Variklio efektyvumas gali būti prilygintas dyzeliniam. Be to, galite tikėtis nepakitusių techninės priežiūros intervalų, patikimumo ir našumo. 

* Tai apima transporto priemonės emisiją tolimųjų reisų metu, vadinamąją „nuo bako iki rato“, palyginti su europinio standarto dyzeliną naudojančiu sunkvežimiu.

** Faktinės SkGD sunkvežimių degalų sąnaudos ir nuvažiuojamas atstumas gali skirtis ir priklauso nuo daugelio veiksnių, kaip antai nuo važiavimo greičio, pastovaus greičio palaikymo sistemos naudojimo, transporto priemonės komplektacijos, apkrovos, topografijos, vairuotojo važiavimo patirties, transporto priemonės priežiūros, oro sąlygų, SkGD slėgio degalinėje ir temperatūros.

Kaip tai veikia?

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas itin padėtų ne tik aplinkai. Dėl sumažėjusių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų, bendrovė taip pat gautų naudos.

Gaukite naujienas apie dujomis varomą Volvo FH LNG

Mes informuosime apie naujausius dujomis varomų sunkvežimių pokyčius šalyje.