Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FH“ – 20 % mažesnis aplinkosauginis pėdsakas.

Volvo FH. Tačiau 20 % mažiau CO2

Dujomis varomas Volvo FH

Sunkvežimis, pritaikytas sunkių krovinių gabenimams regione ir tolimaisiais atstumais. Važiuojantis ir pasižymintis jums jau pažįstamo „Volvo FH“ našumu. Tačiau į aplinką išskiria 20 % mažiau teršalų, taip pat gali padėti sumažinti išlaidas degalams. Jums nereikės daryti kompromisų dėl važiavimo savybių ar produktyvumo.

„Euro 6“ D pakopa ● 420 AG / 2 100 Nm arba 460 AG / 2 300 Nm ● „I-Shift“ ● Vilkikas arba važiuoklė ● 4×2, 6×2 arba 6×4 ● Nuvažiuojamas atstumas iki 1 000 km

Penkios pagrindinės priežastys rinktis „Volvo FH LNG“

Rinkoje nėra jokio kito sunkvežimio kaip šis. Sužinokite, kuo jis unikalus, kodėl tai puikus pasirinkimas verslui ir aplinkai.

Išsiskirkite iš konkurentų

Ar jūsų klientai reikalauja tvaraus transporto? Gerai. „Volvo FH LNG“ leidžia iš karto sumažinti* CO2 pėdsaką 20 %. O jums netgi nereikės daryti kompromisų dėl krovumo ar produktyvumo. Taip pat konkurencingumo.

Gaukite solidų sprendimą

Variklis – tai bet kurio sunkvežimio širdis. Dujomis varomas variklis gaminamas naudojant mūsų moderniausio D13K variklio technologiją. Tačiau naujoviškais sprendimais jį dar labiau ištobulinome, kad važiuotų dujomis. Rezultatas? G13C variklis efektyvumu gali būti prilygintas dyzeliniam. Be to, galite tikėtis nepakitusių techninės priežiūros intervalų, patikimumo ir našumo.

Sumažinkite išlaidas degalams

„Volvo“ dujomis varomi sunkvežimiai naudoja degalus lygiai taip pat efektyviai, kaip mūsų atitinkami dyzeliniai variantai. Kadangi dažnai suskystintosios gamtinės dujos (SGD) yra pigesnės, tai puiki galimybė sumažinti išlaidas degalams.

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu.

Kaip tai veikia?

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas itin padėtų ne tik aplinkai. Dėl sumažėjusių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų, bendrovė taip pat gautų naudos.
Visuomenei reikia švaresnių alternatyvių degalų. SGD gali būti tiesioginiu ir ilgalaikiu sprendimu, užtikrinančiu žymiai mažesnį poveikį klimatui.

Siekiant tikslo „Jokių teršalų“

Siekiant įgyvendinti mūsų strategiją pereiti prie tvaraus transporto, labai svarbus efektyvus energijos naudojimas ir alternatyvūs degalai. Dujomis varomas „Volvo FH LNG“ leidžia iš karto sumažinti CO2 pėdsaką 20 %*. O galimybė važiuoti naudojant bioSGD reiškia galimybę sumažinti teršalus 100 %. Šis sunkvežimis atveria ilgalaikių galimybių pereiti prie atsinaujinančių išteklių ir tapti mažiau priklausomiems nuo iškastinės energijos šaltinių. 

Tai yra visi svarbūs žingsniai, siekiant įgyvendinti mūsų nulinio CO2 pėdsako ir tvaraus transporto aplinkai ir jūsų verslui viziją. Sužinokite daugiau apie mūsų siekius alternatyvių degalų srityje.

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu.

Sužinokite daugiau apie mūsų siekius alternatyvių degalų srityje 

Sumažinkite aplinkosauginį pėdsaką

Mūsų aplinkosauginio pėdsako skaičiuoklė leidžia sužinoti, kiek galite sumažinti neigiamą poveikį planetai, jei pasirinksite mūsų SGD variklius, išlaikydami tas pačias dyzelinui prilyginamas eksploatacines savybes.

Gaukite naujienas apie dujomis varomą „Volvo FH LNG“

Mes informuosime apie naujausius dujomis varomų sunkvežimių pokyčius šalyje.