Trucks

Volvo FH16 – idealus galios ir patogumo balansas

Kai gyvenimas kelyje reikalauja geriausio. „Volvo FH16“ suteikia galią kurios jums reikia, kad galėtumėte dirbti našiai, ir patogumą, kuris palengvins gyvenimą. Šis sunkvežimis yra industrijos ikona ir patikimas darbo įrankis, o dabar jis tapo dar geresnis. Prireikus bendroji sąstato masė gali siekti iki 325 tonų.

Patogumas be kompromisų

Kam tenkintis mažiau nei geriausiu?

Jūsų užduotims pritaikyta galia

Jums paklūsta iki 750 AG jėgos agregatai

Galios evoliucija

Dar didesnė galia ir patikimumas

Trumpi faktai

Variklio galingumas: 550–750 AG
Penki kabinos dydžiai
Dyzelinas ir HVO
Vilkikas arba važiuoklė
Išsami informacija specifikacijose

Pritaikyta jūsų našumui

Jūsų darbui pritaikyta važiuoklė

Plati paslaugų gama

Dar labiau optimizuokite veiklą

Atraskite „Volvo FH16“ interaktyviojoje gaminio brošiūroje

„Volvo FH16“ kabinos

Svarbiausi „Volvo FH16“ privalumai

Ką žmonės sako apie „Volvo FH16“?

Beveik 50 metų trunkantis bendradarbiavimas su „Volvo“ padėjo pasiekti sėkmę. Mano miškavežis yra beveik tobulas. Jei Dievas sukūrė geresnį, tai jį pasiliko sau.

Jūsų verslą palaikančios paslaugos

PRIEDAI JŪSŲ SUNKVEŽIMIUI

Pritaikykite sau

DUK apie „Volvo FH16“

Dėl galingumo ir gebėjimo vežti itin sunkius krovinius „Volvo FH16“ yra populiarus pasirinkimas medienos, sunkių krovinių gabenimui bei kasybai. Tačiau jis gali būti pagamintas ir kaip greitas bei patogus tolimųjų gabenimų sunkvežimis, ir tai tik vienas iš pavyzdžių.

Ypač sunkiam darbui rekomenduojame visais ratais varomą „Volvo FMX“. Tačiau „Volvo FH16“ gali būti su tvirtomis sudvejintomis varančiosiomis ašimis, kurios užtikrina puikų krovumo, traukos ir efektyvaus degalų naudojimo derinį.

Tai priklauso nuo jūsų ūgio. Didžiausias „Globetrotter“ aukštis yra 205 cm, bet, jei reikia daugiau erdvės, galite rinktis „Globetrotter XL“ arba „Globetrotter XXL“ kabiną. Jų abiejų aukštis yra 220 cm. Pastarojoje yra platesnis gultas ir tai mūsų erdviausias pasirinkimas.

Vienas iš patogiausių, koks įmanomas sunkvežimyje. Turėsite daug erdvės, patogų gultą ir malonų klimatą, kad ir kokia temperatūra būtų lauke. Net jei naudojate daug įrangos, nereikės nerimauti dėl akumuliatoriaus būklės ryte. „Volvo FH16“ gali būti įrengti keturi akumuliatoriai su atskiromis grandinėmis gyvenimui kabinoje ir varikliui.

Taip, gali! Visi mūsų D16 varikliai gali būti varomi HVO, o kai kurie iš jų gali būti varomi ir biodyzelinu. Priklausomai nuo pasirinkimo, galite gerokai sumažinti aplinkosauginį pėdsaką.

SUSIPAŽINKITE SU „VOLVO FH 16“ ATSTOVYBĖJE

Turite klausimų? Norite pasikalbėti apie būsimą sunkvežimį? O gal žinote, kad esate pasiruošę įsigyti naująjį „Volvo FH16“?