Trucks

Kabinos išorė

Darbas šalia Volvo FL

Didžiąją darbo dienos dalį praleidžiate ne kabinoje? Kai surenkate atliekas, paimate prekes ir pristatote krovinius ar atliekate bet kokią kitą užduotį, kuriai reikia daugiau nei tik važiuoti sunkvežimiu, norite sunkvežimio, kuris suteiktų saugią ir efektyvią darbo aplinką šalia jo. Pažvelkite į kai kuriuos „Volvo FL“ sprendimus, kurie prie to prisideda.

Kabinoje viskas lengvai pasiekiama

Nesvarbu, kokią kabiną pasirinksite, bus labai lengva įlipti į „Volvo FL“ ir išlipti iš jo, kai reikės dirbti šalia sunkvežimio. Kuo daugiau tai darysite per pamainą, tuo labiau tai įvertinsite.

Įlipimo aukštis

10 ir 12 tonų versijose siūlomas patogus 17,5 colio ratų dydis, kad būtų patogu įlipti. O sunkesnėse versijose galima rinktis 19,5 arba 22,5 colio dydį.

Tiekite energiją į savo įrangą

Ar jūsų „Volvo FL“ varomas elektra, ar dyzelinu? Bet kuriuo atveju galite rinktis iš galios nuėmimo įtaisų, skirtų perduoti galią siurbliams, savivarčiui, presui, keltuvui ar bet kokiems įrankiams, kurių jums reikia darbui.

Pritaikyta įvairiems aukščiams

Rinkitės pneumatinę pakabą, jei reikia prisitaikyti prie įvairių aukščių. Naudojant elektroninę valdymo sistemą ir prietaisų skydą arba valdymo dėžutės jungiklius galite valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Pakrausite krovinius lengviau ir greičiau.

Pritaikyta specialioms užduotims

Važiuoklę galima pritaikyti konkrečioms reikmėms, kaip antai šiukšliavežėms ir kranams. Komponentai (pvz., degalų ir „AdBlue“ bakai) perkeliami į kitą vietą, kad važiuoklė būtų optimaliai pritaikyta.

Jėgos agregatų variantai

Oro kokybė ir triukšmo lygis už kabinos labai prisideda prie darbo aplinkos šalia sunkvežimio. „Volvo FL“ komplektuojamas su jėgos agregatais, kurie varomi elektra ir yra tylūs bei neteršia aplinkos, netaršiomis dujomis arba „Euro 6“ sertifikuotu dyzelinu.


„Volvo FL“ jėgos agregatai

Volvo FL puikiai tinka

Susipažinkite su Volvo FL

Ištyrinėkite visas „Volvo FL” ypatybes.