Trucks

Pritaikyta jūsų poreikiams

Volvo FL važiuoklė

„Volvo FL“ važiuoklė gali būti pritaikyta įvairioms užduotims. Rezultatas – lengva važiuoklė, kuri yra pakankamai tvirta, kad galėtumėte atlikti savo užduotis ilgus metus. Neįtikėtinai patvari.

„Volvo FL“ tikrai pritaikysite savo poreikiams.

Tvirta, bet universali

„Volvo FL“ važiuoklę galima konfigūruoti įvairiems antstatams. Ši standi ir tvirta važiuoklė pasižymi ketvirtainiška ir plokščia konstrukcija, todėl ant jos lengva montuoti antstatus – nesvarbu, ar pasirinktumėte elektrinį, ar dyzelinį jėgos agregatą. 

Trumpesnis antstato montavimo laikas

Užsisakykite „Volvo FL“ ir antstatų montuotojas galės iš karto prisijungti prie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo. Naudodamasis toje sistemoje pateiktomis tiksliomis specifikacijomis ir trimačiais brėžiniais, jis galės pradėti darbą sunkvežimiui dar nė neišriedėjus iš gamyklos. Taigi montavimas bus atliktas greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos

Individualiai pritaikyta, paruošta arba standartinė

Žinoma, galite užsisakyti „Volvo FL“ važiuoklę su standartiniu išdėstymu. Tačiau jei norite palengvinti antstatų montuotojo darbą, galite ją užsisakyti kartu su paruošimo rinkiniu arba net visiškai pritaikytą jūsų specifiniams poreikiams.

Skirta specialioms užduotims

Važiuoklė gali būti specialiai pritaikyta konkrečioms reikmėms, pavyzdžiui, kranams. Todėl komponentai (pvz., degalų ir „AdBlue“ bakai) perkeliami į kitą vietą, kad važiuoklė būtų optimaliai pritaikyta.

Priekinės ašys

Visos priekinės ašys nereikalauja priežiūros ir yra keturių skirtingų versijų, kurių didžiausia keliamoji galia yra nuo 4,5 iki 7,1 tonos.

Užtektinai energijos

Elektra ar dyzelinas? Kad ir ką pasirinksite, turėsite keletą energijos saugojimo galimybių. Elektriniai sunkvežimiai su 3–6 akumuliatorių blokais, talpinančiais 280–565 kWh. Dyzeliniai sunkvežimiai su bakais, pagamintais iš plastiko, plieno arba aliuminio, talpinančiais nuo 80 iki 430 litrų degalų.

Galinės ašys

Galima rinktis iš trijų skirtingų galinių ašių variantų ir įvairių jų derinių. Keliamoji galia nuo 8,5 iki 11,5 t.

Rėmo aukštis

Priklausomai nuo modelio, yra dviejų aukščių rėmo sekcijos (220 mm ir 244 mm), o rėmo storis gali būti 5, 6, 7 arba 8 mm.

Ratų bazės konfigūracija

Prasti keliai arba bekelė? Ne bėda.  „Volvo FL“ 4 x 4, kaip ir jo 4 x 2 versija, yra manevringas ir nepaprastai lengvai vairuojamas. Tačiau su geresne trauka ir aukštesne prošvaisa. Pridėkite automatinę 8 greičių pavarų dėžę ir galėsite važiuoti atsipalaidavę bet kokiomis sąlygomis.

Susipažinkite su Volvo FL

Ištyrinėkite visas „Volvo FE” ypatybes.