Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FL“ važiuoklė

Pritaikyta miestui

„Volvo FL“ važiuoklė

Pristatote krovinius į statybvietę mieste? Esate miesto restoranų distributorius? Vežate šiukšles? Neįtikėtinai universali „Volvo FL“ važiuoklė yra sukurta priimti kiekvieną įmanomą iššūkį. O su keturių varančiųjų ratų pavara „Volvo FL 4x4“ užtikrintai įveiks bet kurį kelią ir bet kokiomis sąlygomis.

Greitas ir universalus

„Volvo FL“ važiuoklę galima užsakyti su standartiniu išdėstymu arba pritaikytą bet kokiems poreikiams ir su reikiamu antstatu. Tvirta ir standi, plokščia, ketvirtainiška konstrukcija leidžia lengviau montuoti antstatą. Prie rėmo galima sumontuoti antstato tvirtinimo gembes. O „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos (VBI) pagreitina procesą. Todėl greičiausiu, ekonomiškai efektyviausiu būdu gausite puikiai savo verslui pritaikytą sunkvežimį.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos

„Volvo FL“ važiuoklė yra tikra svajonė antstatų montuotojams
Priežiūros nereikalaujančių priekinių ašių linija

Universali važiuoklė

Lengvesnis antstato montavimas

Kad antstatų montuotojas galėtų dar lengviau atlikti darbą, važiuoklę galima pristatyti su įvairiomis antstato tvirtinimo gembėmis, sumontuotomis ant rėmo. Siekiant patenkinti papildomus reikalavimus, deriniams galima nurodyti išsamesnes specifikacijas.

Priežiūros nereikalaujančios priekinės ašys

Atsižvelgiant į apkrovos reikalavimus, galima rinktis iš įvairių priežiūros nereikalaujančių priekinių ašių. Apkrova gali būti 4,0–7,1 tonos. „Volvo FL“ varomosios priekinės ašies su keturių ratų pavara apkrova 5,6 tonos.

Jūsų kroviniams tinkamos ašys

Galima rinktis iš trijų skirtingų galinių ašių variantų ir įvairių jų derinių. Krovumas svyruoja nuo 8,5 iki 11,5 t.

Greitas ir lengvas krovimas

Galima naudoti elektroninę valdymo sistemą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Tai laiduoja greitą ir efektyvų krovimą bet kokiame aukštyje.

Patogi apsauga

Sutvirtinta, sulankstoma šoninė apsaugos nuo palindimo sistema (SUP) sumontuojama gamykloje. Ši „Volvo“ inžinierių sukonstruota sistema užtikrina patikimą apsaugą ir pasižymi lengva priežiūra.

Paruošta gabenimui refrižeratoriuose

Savo „Volvo FL“ greičiau paruoškite kroviniams gabenti refrižeratoriuje. Mes jį savo gamykloje galime paruošti „Frigoblok“ įrengti.

Pasirinkite pakabą

Atsižvelgdami į ašies apkrovą, rinkitės pneumatinę arba linginę pakabą ar jų derinį.

Pasirinkite ratus

Pasirinkus D5K variklį, reikės 17,5 arba 19,5 col. ratlankių. Sunkesniems sunkvežimiams su 6 cilindrų varikliais rinkitės 19,5 arba 22,5 col.

Degalų bakai

Atsižvelgiant į jūsų sunkvežimio specifikaciją ir specialius reikalavimus, galite pasirinkti plastikinius, plieninius ar aliumininius degalų bakus, kurių talpa yra nuo 80 iki 430 litrų.

Rėmo aukštis

Priklausomai nuo modelio, yra dviejų aukščių rėmo sekcijos (220 mm ir 244 mm), o rėmo storis gali būti 5, 6, 7 arba 8 mm.

Elektroninė stabdžių sistema (EBS)

„Volvo FL“ įrengti pneumatiniai stabdžiai su ventiliuojamais diskais priekyje ir gale. Elektroniškai valdoma stabdžių sistema (EBS) greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir saugo stabdžius nuo greito dėvėjimosi. Ši sistema turi ABS ir stabdžių derinimo sistemą, kuri pasitelkia skirtingus sunkvežimio stabdžius, kad padarytų stabdymą vienodą ir sumažintų padangų bei stabdžių dėvėjimąsi. Prie išplėstinio EBS paketo taip pat priklauso užlaikymo įkalnėje funkcija.

Gamykloje paruošta šlavimo mašinai

„Volvo FL“ šlavimo mašina

„Volvo FL“ važiuoklę galima gamykloje paruošti šlavimo mašinai. Tokiu atveju oro rezervuarus, degalų bakus, „AdBlue“ baką, akumuliatorių baterijų bloką ir išmetimo sistemą perkeliame į kitą vietą, kad ant rėmo būtų vietos įrangai montuoti. Paketas apima visas sunkvežimio technines charakteristikas, todėl jis bus puikiai pritaikytas šiai paskirčiai. Galima rinktis iš dviejų versijų: 12 ir 16 tonų.

Pradėkite komplektuoti

Apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ prekybos atstovybėje, kad aptartumėte konfigūracijos variantus ir sukomplektuotumėte savo tobulą „Volvo FL“ arba „Volvo FL 4x4“.