Volvo Trucks

Lietuva

×
Volvo FL: compact and impressive

Įsiliekite. Išsiskirkite iš kitų

„Volvo FL“ kabina

Paprasta pastebėti. O dar paprasčiau pamėgti. „Volvo FL“ kompaktiškumas ir toliau daro įspūdį mieste. Iš tiesų, grakštus, aerodinamiškas dizainas, įspūdingos juodos grotelės ir kitos gerai apgalvotos savybės daro jį vienu geriausių sunkvežimių savoje klasėje.   

„Volvo FL“: visavertis „Volvo“ šeimos narys

Šeimos dalis 

Švelniai užapvalintas, aerodinamiškas dizainas. Drąsios linijos ir grafika. Firminiai V formos žibintai. „Volvo FL“ mažesnis už savo raumeningus brolius, kurie darbuojasi tolimuosiuose gabenimuose, tačiau jo genai abejonių nepalieka. Susipažinkite su visaverčiu aukščiausios klasės „Volvo“ sunkvežimių šeimos nariu.

Volvo FL exterior front grill studio

Išskirtinumo ženklas

Prestižinis „Volvo“ ženklas ant „Volvo FL“ priekio dabar pritvirtintas aukštai, arčiau vairuotojo. Jis pabrėžia, kad vairuotojas yra arti pažeidžiamų eismo dalyvių. Tai sunkvežimiui suteikia draugiškesnę išvaizdą esant intensyviam eismui.

Didesnė komanda

Kai užduočiai atlikti reikia daugiau nei trijų asmenų, verta rinktis ekipažo kabiną. Joje yra pakankamai vietos iki 7 asmenims, įskaitant vairuotoją.

Volvo FL roof air deflector

Oro srauto nukreipiklis ant stogo

Oro srauto nukreipiklis ant stogo sumažina oro pasipriešinimą. Jei norite dar geresnių rezultatų, jį derinkite su skydeliu nuo saulės ir šoniniais oro srauto nukreipikliais.

Matomumas iš visų pusių

Norint našiai ir saugiai dirbti judriose miesto gatvėse, svarbu aiškiai matyti, kas vyksta aplink sunkvežimį. Jums išties labai svarbu pamatyti šalia jūsų sunkvežimio esančias kitas transporto priemones ir pažeidžiamus eismo dalyvius. Pagerinkite aplinkos matomumą rinkdamiesi matomumo paketą, įskaitant papildomus langus keleivio duryse ir galinius šoninius langus abiejose pusėse. Be kitų privalumų, į paketą taip pat įtraukti elektra valdomi ir šildomi galinio vaizdo veidrodžiai bei laiptelių lemputės, kurios užtikrina saugų įlipimą ir išlipimą.

Volvo FL exterior city truck

Tegul teka oras

Švelniai paapvalintas, aerodinamiškas „Volvo FL“ dizainas sumažina oro pasipriešinimą, todėl jį lengviau vairuoti ir sumažėja degalų sąnaudos. Įsimintinos priekinės grotelės turi bičių koriui būdingą raštą, per jas oras srūva efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vyksta panaudotų dujų apdorojimo procesas.

„Volvo FL“ 4x4 – sunkiai įveikiamiems keliams

Išsiskirk 

Specialiai sukurtos „Volvo FL“ 4x4, būdingos juostos jį išskiria iš kitų šeimos narių su dviem varomaisiais ratais. Be to, jos yra grublėtos ir užtikrina, jog sunkvežimis išsiskirs iš minios.

Raskite tobulą kabiną

Volvo FL Day cab

Dieninė kabina

Vidinis aukštis 1 605 mm,
ilgis 1 600 mm,
plotis 2 100 mm.

Volvo FL Comfort cab

Kompaktiška miegamoji kabina

Vidinis aukštis 1 605 mm,
ilgis 2 000 mm,
plotis 2 100 mm.

Volvo FL Crew cab

Ekipažo kabina

Vidinis aukštis 1 605 mm,
ilgis 2 980 mm,
plotis 2 100 mm.

Peržiūrėkite išsamias kabinos specifikacijas.

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Patraukė akį?

Užsukite į vietinę „Volvo Trucks“ prekybos atstovybę ir iš arti apžiūrėkite „Volvo FL“ stilių ir medžiagas.