Trucks

Volvo FM – jūsų biuras ant ratų

Įtemptas grafikas reikalauja tinkamų įrankių, kad gyvenimas kiekvieną dieną būtų sklandesnis. „Volvo FM“ yra profesionalaus vairuotojo darbo vieta, kurioje dera didelis patogumas, manevringumas ir puikus matomumas. Užsisakykite jūsų darbo dienai pritaikytą sunkvežimį.

Pritaikytas būtent jums

„Volvo FM“ sukurtas taip, kad atitiktų jūsų poreikius

Jūsų užduotims pritaikyta galia

Informacija apie „Volvo FM“ jėgos agregatus

Kitas evoliucijos etapas

Naujas, modernus profilis – geresnė forma nei kada nors anksčiau

Trumpi faktai apie „Volvo FM“

Variklio galingumas: 330–500 AG
Šeši kabinos dydžiai
Dyzelinas, biodyzelinas, HVO, SkGD ir elektra
Vilkikas arba važiuoklė
Išsami informacija specifikacijose

Pritaikyta jūsų našumui

Jūsų darbui pritaikyta važiuoklė

Plati paslaugų gama

Vykdykite savo veiklą dar efektyviau

Atraskite „Volvo FM” interaktyvioje gaminio brošiūroje

Volvo FM kabinos variantai

Svarbiausi „Volvo FM“ privalumai

Ką žmonės sako apie „Volvo FM“?

Dabar visiškai perėjome prie „Volvo“, nes jaučiame, kad jų pagrindinės vertybės glaudžiai persipina su mūsų.

Jūsų verslą palaikančios paslaugos

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

DUK apie „Volvo FM“

Jis gali būti pritaikytas dideliam transporto užduočių spektrui. Be didelio kabinų ir jėgos agregatų pasirinkimo, važiuoklę galima optimizuoti pagal transporto veiklą: nuo pristatymų mieste iki konteinerių ir birių krovinių gabenimo ar statybų. Naujoji „Volvo FM“ kabina siūlo aukščiausio lygio patogumą važiuojant dideliais nuotoliais, į ją paprasta įlipti.

Jei norite, galite užsisakyti „Volvo FM“ su tvirta sudvejintų varančiųjų ašių grupe. Ji užtikrina puikų krovumo, traukos ir efektyvaus degalų naudojimo derinį – ypač su sudvejintos ašies pakėlimo funkcija. Galėsite važiuoti net sudėtingiausiomis sąlygomis. Tačiau jei jums tikrai reikia varančiosios priekinės ašies, rekomenduojame pasidomėti „Volvo FMX“.

Tai priklauso nuo to, kokią versiją pasirinksite. Dieninės kabinos sukurtos, kad būtų pakankamai erdvės vairuojant ir atliekant užduotis, o priekabos ilgis būtų optimalus. Miegamosios ir „Globetrotter“ kabinos suteikia pakankamai vietos ir didelį patogumą nakvojant.

Į „Volvo FM“ kabiną patogu įlipti. Tai naudinga, jei dažnai tenka įlipti į kabiną ir iš jos išlipti. Be to, sėdite žemai ir galite labai gerai matyti zonas aplink sunkvežimį. „Volvo FH“ kabinoje su lygiomis grindimis sėdite aukščiau ir turite daugiau erdvės. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų prioritetų.

Taip, gali! Visi mūsų D11 ir D13 varikliai gali būti varomi HVO, o kai kurie iš jų gali būti varomi ir biodyzelinu. Be to, siūlome du variklius, kurie gali būti varomi suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD), padedančiomis gerokai sumažinti aplinkosauginį pėdsaką.

Susipažinkite su Volvo FM

Turite klausimų? Norite pasikalbėti apie būsimą sunkvežimį? O gal žinote, kad esate pasiruošę įsigyti naująjį FM“?