Trucks

×

Dujomis varomas Volvo FM SkGD regioninio gabenimo užduotims vykdyti

„Volvo FM“ SkGD yra idealus sunkvežimis regioninio gabenimo užduotims vykdyti. Jis užtikrina tokį pat komfortą ir našumą, prie kurio esate pripratę savo mobiliajame biure – „Volvo FM“. Tačiau jis pasižymi mažesne CO2 emisija ir galimai mažesnėmis išlaidomis degalams.

Jūsų poreikius tenkinantis našumas

Dujomis varomas jėgos agregatas pagrįstas garsiąja „Volvo FM“ variklio technologija. Be to, jis užtikrina nepakitusį našumą, tačiau išskiria iki 20 % mažiau CO2*. Galite rinktis tarp 420 AG arba 460 AG arba galios, todėl nereikia ieškoti kompromisų.

Sumažinkite išlaidas degalams

„Volvo FM“ SkGD pasižymi tokiu pat degalų naudojimo efektyvumu, kaip ir dyzelinu varomas „Volvo FM“. Kadangi dažnai suskystintosios gamtinės dujos (SGD) yra pigesnės, tai puiki galimybė sumažinti išlaidas degalams.

Tinka jūsų nuvažiuojamiems atstumams

Nuvažiuojamas atstumas dujomis varomoms sunkiasvorėms transporto priemonėms paprastai yra labai svarbus. SkGD varomi varikliai yra efektyvūs, o naudojant su SkGD užtikrinama galimybė nuvažiuoti reikiamą atstumą vykdant regioninio ir tolimojo gabenimo užduotis. Galite rinktis iš trijų skirtingo dydžio bakų, kad jūsų sunkvežimis galėtų nuvažiuoti iki 1 000 km atstumą.

* Tai apima transporto priemonės emisiją tolimųjų reisų metu, vadinamąją „nuo bako iki rato“, palyginti su europinio standarto dyzeliną naudojančiu sunkvežimiu.

** Faktinės SkGD sunkvežimių degalų sąnaudos ir nuvažiuojamas atstumas gali skirtis ir priklauso nuo daugelio veiksnių, kaip antai nuo važiavimo greičio, pastovaus greičio palaikymo sistemos naudojimo, transporto priemonės komplektacijos, apkrovos, topografijos, vairuotojo važiavimo patirties, transporto priemonės priežiūros, oro sąlygų, SkGD slėgio degalinėje ir temperatūros.

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas itin padėtų ne tik aplinkai. Dėl sumažėjusių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų, bendrovė taip pat gautų naudos.

GAUKITE NAUJIENAS APIE DUJOMIS VAROMĄ VOLVO FM LNG

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas jus informuos apie naujausius dujomis varomų sunkvežimių pokyčius jūsų šalyje.