Trucks

įmonės kortelių nuskaitymas 

Nereikės nerimauti, kad praleisite pagal įstatymus privalomą vairuotojo tachografo duomenų atsisiuntimą. Naudodamiesi įmonės kortelių nuskaitymo paslauga, galite būti ramūs žinodami, kad bet kada prireikus galėsite pasiekti savo įmonės kortelę internetu, o duomenys yra saugiai laikomi „Volvo Trucks“ sistemose. Galite pasiekti savo duomenis ir failus iš bet kur ir bet kada platformoje „Volvo Connect“. 

Pagrindiniai privalumai

Saugiai laikykite įmonės kortelę internete.

Niekada nepraleiskite pagal įstatymus reikalaujamo atsisiuntimo.

Pasiekite savo duomenis visą parą naudodami „Volvo Connect“. 

Sužinokite daugiau apie įmonės kortelių nuskaitymą toliau. Norėdami gauti daugiau informacijos, taip pat galite apsilankyti „Volvo Connect“ parduotuvėje arba susisiekti su mumis.

Patogus būdas užtikrinti atitiktį reikalavimams

Europos ir nacionaliniuose įstatymuose keliami griežti vairavimo ir poilsio laiko valdymo reikalavimai. Tai reiškia, kad informacija iš tachografo atminties ir vairuotojų kortelių turi būti periodiškai atsisiunčiama ir laikoma pagal tam tikras specifikacijas. Įmonės kortelė susieja unikalius jūsų organizacijos duomenis, ji būtina norint įgalinti atsisiuntimus.

„Volvo Connect“ paslauga „Vairuotojo laikai“ suteikia jums galimybę nuotoliniu būdu atsisiųsti duomenis iš vairuotojų kortelių ir tachografo atminties tiesiai į savo biurą. Įmonės kortelių nuskaitymas yra papildoma paslauga, leidžianti saugiai laikyti įmonės kortelę mūsų sistemose, kad ji būtų visada prieinama ir būtų užtikrinta atitiktis reikalavimams.

Pasiekite savo duomenis iš bet kur

Naudojant įmonės kortelių nuskaitymo paslaugą, jūsų įmonės kortelė visada pasiekiama internetu – tai būtina sąlyga, kad būtų galima automatiškai nuotoliniu būdu atsisiųsti duomenis. Galite pasiekti savo duomenis ir failus iš bet kur ir bet kada platformoje „Volvo Connect“. Failai saugomi „Volvo Connect“ penkerius metus ir gali būti lengvai eksportuojami arba persiunčiami trečiųjų šalių programinei įrangai, analizuojančiai duomenis.

Nereikia techninės priežiūros

Įmonės kortelių nuskaitymo paslauga suteikia jums lankstumą pasiekti kasdien atsisiunčiamus failus ir nereikia įmonės kortelės laikyti savo serveryje. Taip sumažinamas rankinio administravimo krūvis ir užtikrinamas maksimalus duomenų saugumas.

Pasikalbėkime

Pasiruošę pradėti naudoti „Volvo Connect“? O gal turite klausimų apie paslaugą? Galime jums padėti.