Volvo Trucks

Lietuva

×
„Dynafleet Driver Times“

Paprasta laikytis

Vairuotojo laikai

Geriau išnaudokite turimas darbo valandas. Paslauga „Dynafleet Driver Times“ leidžia matyti, kuriam vairuotojui geriausia patikėti naują užduotį, kuris turėtų sustoti poilsio ir kuriam jau reikėtų baigti dienos darbą. Disponuodami tokia informacija, galite padidinti savo pajamas netgi su tuo pačiu sunkvežimių skaičiumi.

Išsami informacija apie vairuotojus palengvina planavimą

Mažiau laiko sugaištama planavimui ir administravimui. Su „Dynafleet“ sistema galite tuojau pat sužinoti, kiek kuris vairuotojas gali skirti laiko naujoms užduotims nepažeisdamas ES vairavimo ir poilsio laiko teisės aktų, todėl nesunku užtikrinti efektyvų transporto planavimą. Išsami informacija apie vairavimą ir poilsį praverčia rengiant sąskaitas faktūras ir apskaičiuojant vairuotojų atlyginimus.

Priemonės, kurios patrumpina planavimui ir administravimui sugaištamą laiką

Nuotolinis tachografo duomenų atsisiuntimas

Sparčiai ir efektyviai veikianti paslauga „Dynafleet Driver Times“ leidžia atsisiųsti tachografo duomenis į biurą – nepriklausomai nuo sunkvežimio ir vairuotojo buvimo vietos. Todėl galite nesunkiai disponuoti visa naujausia informacija. 20 minučių trunkančius rankinius atsisiuntimus jau galima pamiršti.

Jei sunkvežimių parką sudaro 40 sunkvežimių ir vieno tachografo duomenų parsiuntimui sutaupoma po 20 minučių, per mėnesį sutaupote 13 valandų. Per metus taip susidaro vienas papildomas mėnesis – šį laiką galite išnaudoti žymiai naudingiau.
Vairuotojų darbo ir poilsio laiko problema išspręsta.

Paprasta. Aišku. Ir atitinka teisinius reikalavimus

Vairuotojo laiko reguliavimas, darbo valandos, poilsio periodų valdymas ir kita. „Dynafleet“ stebi visą vairuotojo veiklą ir pateikia svarbiausią informaciją ekrane bei vairuotojo veiklos ataskaitose. Kabinoje veikianti funkcija „Vairuotojo laiko registravimas“ padeda vairuotojui laikytis vairavimo ir poilsio laiką reglamentuojančių teisės aktų.

Pagrindiniai privalumai

  • Tachografo atminties duomenų ir skaitmeninės vairuotojo kortelės duomenų automatinis atsiuntimas. Visi duomenys saugomi sistemoje „Dynafleet“, todėl jie visada pasiekiami
  • Vairuotojo laikų prognozavimo funkcija nuolat tikrina vairuotojų laikus ir įspėja sunkvežimių parko vadovą pirmiau nei pažeidžiami teisės aktai
  • užfiksuotus duomenis galima naudoti sąskaitoms faktūroms pateikti ir vairuotojų darbo užmokesčiui apskaičiuoti;
  • Lengviau administruoti vairavimo bei poilsio laiką reglamentuojančius teisės aktus ir jų laikytis
  • Supaprastėja planavimo ir administracinis darbas

Dabar pats metas

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali padėti išsiaiškinti, kurios „Dynafleet“ paslaugos tinkamiausios jums ir kaip gauti iš jų kuo didesnę naudą.