Trucks

Tvarumas

 

Kadangi jie neišmeta teršalų, nesunku suprasti, kodėl apie elektrinius sunkvežimius kalbama kaip apie CO2 mažinimo sprendimą. Tačiau visada kyla klausimų, kam ir kokiai veiklai elektrosunkvežiai tinkami. Taigi, jei norite sužinoti daugiau apie tvarumą ir ar elektriniai sunkvežimiai yra tinkamas pasirinkimas jums, peržiūrėkite mūsų atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus šia tema.

 

Daug įmonių išsikelia tikslus dėl šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo, kad atitiktų, pavyzdžiui, Paryžiaus susitarimo reikalavimus, o elektriniai sunkvežimiai yra viena iš priemonių šiems tikslams pasiekti. Griežtesnės anglies dioksido emisijos taisyklės taip pat skatina rinktis šią technologiją, kaip ir geresnės oro kokybės bei mažesnio triukšmo siekimas miestuose. Kitas svarbus veiksnys yra transporto efektyvumas. Elektriniais sunkvežimiais galima pristatyti naktį bei pasiekti daugiau vietų, palyginus su dyzeliniais sunkvežimiais, įskaitant pastatų vidų. Transporto pirkėjai taip pat didina elektromobilumo populiarumą, nes daugelis užsibrėžė ambicingus tikslus dėl nulinės emisijos transporto.

Elektrinio sunkvežimio eksploatacijos metu poveikis aplinkai yra minimalus ir šiek tiek didesnis jį gaminant. Kadangi sunkvežimiai yra naudojami nuolat, tai galima greitai kompensuoti. Įkrovimui naudojant elektros energiją iš atsinaujinančiųjų išteklių, elektrinio sunkvežimio poveikio klimatui lūžio tašką galima pasiekti greičiau nei per metus. Elektrinė pavara yra daug efektyvesnė už dyzelinius jėgos agregatus ir neišmeta jokių teršalų. Jos daro mažiausią poveikį aplinkai, kai naudojama elektros energija iš atsinaujinančiųjų išteklių. 

Elektrinė transporto priemonė neišmeta teršalų ir skleidžia gerokai mažiau triukšmo už transporto priemonę su vidaus degimo varikliu. Tačiau minimali emisija išsiskiria gamybos ir ekploatacijos metu dėl padangų, stabdžių, kelių ir pan.

Taip, apie 90 % tradicinio dyzelinio sunkvežimio poveikio aplinkai atsiranda eksploatacijos metu. Sunkvežimiai, varomi elektra iš atsinaujinančiųjų išteklių, pasižymi daug mažesne tarša. „Volvo“ siekia užtikrinti, kad medžiagos baterijoms gaminti būtų išgaunamos tvariais būdais, o gamybos proceso poveikis klimatui būtų minimalus. 

Laikomės holistinio požiūrio į visą eksploatavimo ciklą ir tiekimo grandinę, įskaitant tiekėjus, medžiagas, logistiką, gamybą ir perdirbimą. Tai apima ir tai, kaip gaminama elektrinė pavara ir baterijos, ir tai, kokios medžiagos yra naudojamos.

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į jūsų klausimą. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.