Volvo Trucks

Lietuva

×

„Volvo FL“ kabinų specifikacijos

  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

Kabinų matmenys

Dieninė kabina

Dieninė kabina su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidaus aukštis 1 605 milimetrai.

Dieninė kabina
Dieninė kabina
Dieninė kabina

Kompaktiška miegamoji kabina

Kompaktiškoje miegamojoje kabinoje yra papildomos erdvės, kurioje gali būti lova vienam asmeniui arba kuri gali būti naudojama kaip biuras su papildomomis daiktadėžėmis. Vidaus aukštis 1 605 milimetrai.

„Comfort“ kabina
„Comfort“ kabina
„Comfort“ kabina

Ekipažo kabina

Ekipažo kabinoje užtenka vietos keliems papildomiems keleiviams – iki septynių asmenų. Vidaus aukštis 1 605 milimetrai.

Ekipažo kabina
Ekipažo kabina
Ekipažo kabina

Kabinų savybės

Kabinos pakaba
Priekinė kabinos pakaba turi guminę pagalvę nedideliems vertikaliems judesiams, o galinė pakaba – cilindrinę spyruoklę ir amortizatorių.

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Comfort“, „Standard“ ir „Economy“. Visose trijose yra atrama nugarai, ilgio, aukščio ir priekio pakreipimo reguliavimo funkcija ir integruotos atramos galvai.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Standard“, „Economy“ arba „Basic“.

Kabinos spalvos
Galima rinktis iš 300 fiksuotų variantų. Galima užsakyti papildomų spalvų.

Vairas
Atsižvelgiant į sunkvežimio konfigūraciją, vairaratį galima pneumatiškai nustatyti į norimą padėtį, jis gali būti 460 arba 500 mm skersmens.

Stoglangis
Kabinoje gali būti įtaisytas stiklinis stogas, kurį galima praverti 50 mm. Stiklinis stogas gali būti valdomas ranka arba elektriniu būdu.

Kabinos šildymas
Galima rinktis vieną iš dviejų kabinos šildymo sistemos tipų: tik šildytuvo, valdomo ranka, arba šildytuvo ir oro kondicionavimo sistemos, valdomų ranka. Taip pat pasirinktinai galima užsakyti 2 kW autonominę kabinos šildymo sistemą.

Salono daiktadėžės
Kabinoje daug praktiškų ir lengvai pasiekiamų dėtuvių dokumentams ir asmeniniams daiktams laikyti. Virš priekinio stiklo rasite dvi daiktadėžes, kurias dengia dangtis arba tinklas, taip pat keturis DIN stalčiukus. Pasirinktinai galima užsakyti daugybę skirtingų dėtuvių ir tunelio formos daiktadėžių, rašymo planšetę ir kabliukus drabužiams.

Garso signalai
Galima rinktis iš dviejų papildomų garso signalų tipų – dviejų ant stogo tvirtinamų garso signalų, kurie valdomi pneumatiškai, arba vieno elektrinio garso signalo, tvirtinamo po priekiniu gaubtu.

Gultas („Comfort“ kabina)
Gultas gali būti vienos arba dviejų dalių, 580 arba 780 mm pločio. Galima pasirinktinai užsakyti apsauginę gulto siją ir dūmų detektorių.

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!

„Volvo FL“ specifikacijos