Volvo Trucks

Lietuva

×

Saugus vairavimas – saugesnis transportas

„Dynafleet Safety“

Smarkus stabdymas ir sunkvežimio sistemos „Active Safety“ įsikišimas gali rodyti sudėtingą eismo situaciją. „Dynafleet Safety“ padeda atpažinti tokias situacijas. O kadangi saugus vairavimas paprastai reiškia mažesnį degalų vartojimą ir mažesnį nusidėvėjimą, ši paslauga užtikrina daugybę privalumų.

Greitėjimas, stabdžiai ir elgsena

„Dynafleet Safety“ suteikia tvirtą pagrindą transporto veiklai tobulinti. Įrašius vairuotojo elgsenos informaciją, pavyzdžiui, staigaus stabdymo ir staigaus greitėjimo duomenis, galima akivaizdžiai pamatyti tobulėjimo galimybes. Tai puiki pastangų dėl vairuotojų mokymo pradžia.

„Active Safety“ sistemos įsikišimas

Saugos paslauga taip pat registruoja įvykius, kurių metu suveikė sunkvežimio aktyviosios saugos sistemos, pvz., įspėjimo apie susidūrimą sistema su avarinio stabdymo funkcija, kad būtų išvengta incidentų arba avarijų. Dažnus įvykius gali lemti sudėtingas eismas, todėl vairuoti reikia atidžiai ir rūpestingai.

Pagrindiniai privalumai

  • Faktais pagrįstas saugos analizės pagrindas.
  • Pateikiami tiek dėmesį atkreipiantys pranešimai, tiek ataskaitos paskesnei stebėsenai.
  • Pagerinkite požiūrį į saugą ir sumažinkite avarijų skaičių.
  • Sauga yra konkurencinis pranašumas.

Atraskite galimybes

Jūsų „Volvo Trucks“ prekybos atstovas gali parodyti, kaip „Dynafleet Safety“ padeda išnaudoti visas transporto priemonių ir vairuotojų galimybes.